Close

Strona 31 z 112 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1114
  1. #301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R.i.P. Zobacz posta
    Tak... i cena x4 (wdg. ceneo) ;] i dostępność taka, że hoho...
    Panikujesz ... Używki też fotki robią i da się je kupić czasami w bardzo dobrych cenach...
    Ciamciangi mają świetny marketing szeptany ale czasami warto te parę PLN odłożyć z przeznaczeniem na lepsze szkło. I nie chodzi mi tu o AF bo sam wolę ostrzyć ręcznie ale o samą optykę. Do tej pory sample nie powalały...
    Mam nadzieję że jednak finalnie szkło będzie lepiej skorygowane...
    Vivitar klepał ciekawe szkła więc gorąco kibicuję koreańcom. No i liczę też na 135mm f/1.8 czy 200mm f/2 w wersji manual z dobrym MC )

  2. #302

    Domyślnie

    I cisza nadal... żadnych nowych wiadomości.

  3. #303

    Domyślnie

    Wg sklepu w którym ja kupuje obiektyw, zapisów było tyle,że wszystko zostanie od razu sprzedane, więc obiektywu nawet nie będą umieszczać na stronie aż do następnych dostaw. W każdym razie, ja mam go dostać jutro, a zapisałem się na niego w lutym Nie omieszkam od razu napisać jakiejś krótkiej recenzji

    Cytat Zamieszczone przez R.i.P. Zobacz posta
    I cisza nadal... żadnych nowych wiadomości.

  4. #304

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skydiver Zobacz posta
    Wg sklepu w którym ja kupuje obiektyw, zapisów było tyle,że wszystko zostanie od razu sprzedane, więc obiektywu nawet nie będą umieszczać na stronie aż do następnych dostaw. W każdym razie, ja mam go dostać jutro, a zapisałem się na niego w lutym Nie omieszkam od razu napisać jakiejś krótkiej recenzji
    Poproszę o ładną fotę ceglastej ściany )
    Ew. horyzoncik

  5. #305

    Domyślnie

    Do krajobraziku może być naprawdę fajny A co do reporterki tez sie nada, już od ostrzenia na 1.5 metra i f/5.6 będzie do "nieskończoności" ( mówie o D3 bo na DX będzie trochę więcej ). A na 2.8 od okolo 2.5m.

    Pozdrawiam,
    AMI
    Ostatnio edytowane przez AMI ; 14-04-2010 o 18:17
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  6. #306

    Domyślnie

    Mały koreański granat !!!
    Wstępnie mogę powiedzieć, że beczkę widać, ale fali jakoś nie uświadczyłem. Bardzo BARDZO dobrze wykonany! Za jakieś 2h wrzucę jakieś sample. Niestety pogoda nie dopisuje ale coś wymyślę. Muszę się nauczyć ustawień dla DX bo cytując optycznych: "Na D3x, nawet na przysłonie f/2.8, wystarczy ustawić skalę odległości na 2.4 metra by cieszyć się ostrym obrazem od odległości 1.2 metra do nieskończoności. Gdy chcemy pracować na najostrzejszej przysłonie f/5.6, ustawienie skali na 1.2 metra zapewni nam głębię rozciągającą się od odległości 0.6 metra do nieskończoności. " nie do końca się to sprawdza no ale kwestia wyczucia.
    W ustawieniach aparatu, tam gdzie podajemy dane dla obiektywów bez CPU jest 13 i 15 mm a 14 nie ma nie wiem co ogólnie wybrać.
    Ostatnio edytowane przez R.i.P. ; 15-04-2010 o 12:13

  7. #307

    Domyślnie

    Wstępnie zrobione na f/2.8 ;] zmniejszone i delikatnie wyostrzone


  8. #308

  9. #309

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R.i.P. Zobacz posta
    Mały koreański granat !!!
    Wstępnie mogę powiedzieć, że beczkę widać, ale fali jakoś nie uświadczyłem.
    Bo dystorsja falista występuje pod FF

    http://www.optyczne.pl/172.6-Test_ob...Dystorsja.html

    Jak widać pod DX jest tylko standardowa dla szerokiego kąta dystorsja beczkowata.

  10. #310

    Domyślnie

    Jeszcze dwa z domu; f/5.6, iso 400, jw lekko wyostrzone. W pełnej rozdziałce zamieszcze jak mi się uda coś na dworze cyknąć - jak pogoda pozwoli.



Strona 31 z 112 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Samyang 10mm / 2,8 czy Samyang 14mm/2,8
    By krisldz in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2015, 23:50
  2. 14mm? Samyang 14mm czy Nikkor 14-24mm
    By jar888 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •