Close

Strona 29 z 112 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1114
  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    No i rozeszła mi się kasa czekająca na to szkło... trudno, nie da się czekać w nieskończoność...

    ja tak na auto zbieram... już prawie prawie... a tu kolejne szkło w głowie zakwitnie i tak se zbieram w nieskończoność...
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #282

    Domyślnie

    Heh, żebym to tak sobie mógł pozwolić na każde "zakwitnięte" w mojej głowie szkło... ale na maybacha nie zbieram...
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  3. #283

    Domyślnie

    No to jest nadzieja, że faktycznie finalna OSTATECZNA wersja będzie pozbawiona wspomnianych wad

  4. #284

    Domyślnie

    kurde no 24 kwietnia ślub mam... do tego czasu musi się pokazać ciamciang.. bo mam plany na kadry przy pomocy tego szkła hehe

  5. #285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez takpoprostu Zobacz posta
    kurde no 24 kwietnia ślub mam... do tego czasu musi się pokazać ciamciang.. bo mam plany na kadry przy pomocy tego szkła hehe
    Też mam ślub i liczyłem na ten obiektyw bardzo- ale niestety możemy zapomnieć, bo pojawi się raczej pod koniec kwietnia. Całe szczeście mój ślub jest darmowy- tak żeby poćwiczyć, więc mogę poczekać z zakupem Dystorsji raczej nie poprawią- przecież nie wymieniali tego w komunikacie prasowym.

  6. #286

    Domyślnie

    No właśnie- jak ostatecznie Samyang ma zamiar rozwiazac kwestie dystorsji ?

  7. #287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karabud Zobacz posta
    No właśnie- jak ostatecznie Samyang ma zamiar rozwiazac kwestie dystorsji ?
    Przypuszczam, że programowo

  8. #288

    Domyślnie

    Ja jestem ciekawy czym spowodowane jest to opóźnienie, dużą ilością zamówień czy też właśnie wykryciem kolejnej wady, którą będzie trzeba "naprawić" (czyt. przeprojektować konstrukcje) co by spowodowało.... aż nie chcę myśleć. Przydałyby się jakieś konkretne informacje, skoro premiera miała być na przełomie marca/kwietnia; chociażby konkretna data... ehhhh

  9. #289

    Domyślnie

    No to extra.... skoro Falcon to i Samyang?

    Informacja dystrybutora
    Zapowiadana wcześniej poprawiona wersja obiektywu Falcon 14mm f/2.8 IF ED MC Aspherical pojawi się z opóźnieniem. Producent postanowił wprowadzić kolejne zmiany w celu poprawienia rozdzielczości obiektywu. Ulepszona wersja pojawi się w sprzedaży pod koniec maja


    Będzie chyba jak z Duke Nukem Forever..... Pod koniec maja + dostawy.... ehhh zły jestem
    Ostatnio edytowane przez R.i.P. ; 09-04-2010 o 16:51

  10. #290

    Domyślnie

    Przykro mi to pisać ale ta informacje to ściema. Obiektyw pod marka Samyang będzie dostępny od poniedziałku. Co ważne będzie to obiektyw w finalnej wersji. A już zwłaszcza nie jest prawdą, że zostanie trzeci raz przeprojektowany.
    Pozdrawiam Karol

Strona 29 z 112 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Samyang 10mm / 2,8 czy Samyang 14mm/2,8
    By krisldz in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2015, 23:50
  2. 14mm? Samyang 14mm czy Nikkor 14-24mm
    By jar888 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •