Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie D70 i wbudowana lampa

    Witam wszystkich forumowiczów.
    Zanim kupiłem swojego D70 śledziłem wszystkie Wasze wypowiedzi, co potwierdziło tylko mój wybór )
    Ale przestała działać lampa wbudowana. Dzwoniłem do serwisu i kazali sobie wysłać aparat (2 tygodnie w plecki). Może ktoś z Was spotkał się już z czymś takim ?
    Wszystko w aparacie działa, jak podnoszę lampę słyszę jak ładuje się kondensator, ale nie zapala się piorunek w wizjerze, i nie mogę zrobić zdjęcia.
    Myślałem, że coś pogmerałem w ustawieniach więc je wyzerowałem, wyciągałem akumulator, kartę, resetowałem guziczkiem i nic

  2. #2
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm...to chyba pierwszy tego typu przypadek z jakim sie spotykam. Sprawdz jeszcze tylko czy bawiac sie ustawieniami nie przestawiles przypadkiem lampy na funkcję commander. Jesli to nie pomoze to coz...chyba po prostu pech

  3. #3

    Domyślnie

    Ostatnio znajomy opowiadał mi jak kupił D70 i nie działała mu migawka przy 1/30 i 1/60 - reszta podobno OK
    pozdrawiam Sebastian

  4. #4

    Domyślnie

    Funkcję commander a jakże nie omieszkałem sprawdzić, ale po zerowaniu menu wszystko powróciło do ustawień standardowych (jest TTL). Myślałem po prostu, że istnieje gdzieś jeszcze jakaś "ukryta funkcja", która oszczędzi mi wysyłki do serwisu
    W instrukcji wyczytałem że lampa blokuje się na chwilę po dłuższej serii błysków. Moja seria miała 5-8 błysków , ale ta "chwila" trwa już kilka dni
    Może ktoś z Was ma odwagę sprawdzić jak jest u niego ?

  5. #5
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Mozesz jeszcze sprobowac zresetowac sprzet na "twardo" - dziurka od dolu aparatu. Jesli to uszkodzenie fizyczne to oczywiscie nie pomoze. Powodzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    No prosze, czlowiek sie cale zycie uczy... Nawet nie wiedzilem ze mamy taki ''dynks''

  7. #7

    Domyślnie

    Znaczy że nie czytałes instrukcji i dlatego odwozisz swoja puszke co chwila do naprawy
    pozdrawiam Sebastian

  8. #8

    Domyślnie

    Na razie jeszcze nie bylo kiedy... Wena wrocila i slubiki mnie mecza

  9. #9
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Wena wrocila i slubiki mnie mecza
    To ile Ty masz tych żon ? :P

  10. #10

    Domyślnie

    Dziurkę już przerabiałem - jedyne co resetuje to data i godzina
    Zrobiłem nawet upgrade biosu - nic nie dało.
    Czyżby spalił się palnik

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •