Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Wielkie Jablko
    Posty
    3

    Domyślnie Pytanie techniczne - gdzie można kupic "cold shoe"

    Witam,

    Mam pytanie techniczne o możliwość zakupu w Polsce tzw. "cold shoe" (niestety nie wiem jak to nazwac dokladnie po polsku)
    Chodzi mi dokladnie o cos takiego jak na zdjeciu:

    W USA wolaja za to $9.99 + przesylka. Co jest dla mnie kwota z chora przy wzieciu pod uwage ze w B&H cale mocowanie do parasolki z ta czescia kosztuje $15 + podatek. Czy znacie moze jakis sklep w Polsce (okolice Bydgoszcz - Torun, lub internetowy) gdzie mozna to kupic w przyzwoitej cenie.

    Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc

  2. #2

  3. #3
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  4. #4

    Domyślnie

    Kurde mialem coś podobnego (zbędnego) ale teraz nie mogę tego odnaleźć. Jak do jutra znajde to mogę Ci za free podesłać

  5. #5

    Domyślnie

    wystrugaj sobie sam :]

    ja mam coś podobnego, tylko s plastiku i jest zaciskane śrubką na stopce lampy.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Wielkie Jablko
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek S. Zobacz posta
    Kurde mialem coś podobnego (zbędnego) ale teraz nie mogę tego odnaleźć. Jak do jutra znajde to mogę Ci za free podesłać
    Bede bardzo wdzieczny a pomoc a jak bedziesz w poblizu to na piwko zaprosze w rewanzu. Ew. wysylka to w obrebie Polski by byla.

    Cytat Zamieszczone przez mkukla Zobacz posta
    wystrugaj sobie sam :].
    W Polsce to bym tak postapil a tu niestety nie mam dostepu do narzedzi a kupowac to troche mija sie z celem

  7. #7

    Domyślnie

    Niestety nie mam tego bajerka ale znalazłem cuś takiego

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Wielkie Jablko
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek S. Zobacz posta
    Niestety nie mam tego bajerka ale znalazłem cuś takiego
    Nie o taki cos mi chodzilo, ale dzieki za checi. Znalazlem w necie podpowiedz jak zrobic to co planuje bez "cold shoe". I az sam sie sobie dziwie ze na to nie wpadlem.

    Pozd. i wielkie dzieki dla wszystkich

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •