Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Paput
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Świnoujście
    Posty
    235

    Domyślnie Wschód, jakich wiele


  2. #2

    Domyślnie

    po tytule widac, ze masz swiadomość średniej oryginalnosci zdjecia. Ono nie jest jakos tragicznie złe, ale mz nie niesie w sobie jakiegos nadzwyczajnego ładunku piekna czy emocji.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    ale gdyby nie ten budynek mogłoby być lepiej. O WIELE LEPIEJ!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alfapasje Zobacz posta
    ale gdyby nie ten budynek mogłoby być lepiej. O WIELE LEPIEJ!
    Byłoby astralnie i znowu bieda....
    Chociaż zostałby słup,ale ten ,pewnie, lepiej widziałbyś w charakterze pomostu i bez nieba...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Byłoby astralnie i znowu bieda....
    Chociaż zostałby słup,ale ten ,pewnie, lepiej widziałbyś w charakterze pomostu i bez nieba...
    Każdy ma swoje preferencje. Ja widziałbym ten kadr bez tego budynku. Wcale nie twierdze że byłaby z niego rewelacja, lub nie wiadomo co. Astralnie by nie było by wzrok można by było zawiesić chociażby na słupach telegraficznych, a to co ja widzę w charakterze pomostu to jest moja prywatna sprawa i czy ja sobie dobiore horyzont czy nie również. Rządasz wskazówek bo chrzanienia nie chce Ci się słuchać? W wątku ze słupem telegraficznym w wodzie jakoś niezbyt wiele ich mi udzieliłeś. Poza tym nie wiem co mają zdjęcia robione przeze mnie do moich odczuć do zdjęć innych? Czy gdy czytasz recenzje w gazetach też sprawdzasz czy dziennikarz napisał scenariusz do jakiegoś filmu ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alfapasje Zobacz posta
    Każdy ma swoje preferencje. Ja widziałbym ten kadr bez tego budynku. Wcale nie twierdze że byłaby z niego rewelacja, lub nie wiadomo co. Astralnie by nie było by wzrok można by było zawiesić chociażby na słupach telegraficznych, a to co ja widzę w charakterze pomostu to jest moja prywatna sprawa i czy ja sobie dobiore horyzont czy nie również. Rządasz wskazówek bo chrzanienia nie chce Ci się słuchać? W wątku ze słupem telegraficznym w wodzie jakoś niezbyt wiele ich mi udzieliłeś. Poza tym nie wiem co mają zdjęcia robione przeze mnie do moich odczuć do zdjęć innych? Czy gdy czytasz recenzje w gazetach też sprawdzasz czy dziennikarz napisał scenariusz do jakiegoś filmu ?
    Mogę Ci poradzić jedno,więcej luzu,bo tak zawsze będziemy się pstrykać,a ja nie mam takiego zamiaru i nie jestem do nikogo uprzedzony...tyle.Moja opinia wynika tylko wyłącznie z poprzedniej Twojej wypowiedzi i wskazuje na niekonsekwencję ...nic więcej.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Mogę Ci poradzić jedno,więcej luzu,bo tak zawsze będziemy się pstrykać,a ja nie mam takiego zamiaru i nie jestem do nikogo uprzedzony...tyle.Moja opinia wynika tylko wyłącznie z poprzedniej Twojej wypowiedzi i wskazuje na niekonsekwencję ...nic więcej.
    Odebrałem ją jako mocno uszczypliwą.. może niesłusznie. Nieważne. Napisałem wyżej, że konsekwencja owszem jest. Tutaj mamy podłoge, słupy i niebo. I w tym zdjęciu gdyby wywalić budynek poprzycinać tu i ówdzie mogłyby zagrać właśnie słupy. Nie byłoby samej podłogi i nieba. Rozumiesz ? U wojtka brakuje mi właśnie czegoś na czym można oko powiesić. Nieciekawy dół, robi z tamtego zdjęcia typowe zdjęcie samego nieba... Stąd powiedziałem że astralne. Ale może nie offtopujmy....

  8. #8

    Domyślnie

    Paput, zauważ, że pisząc tytuł, sam oceniłeś swoje starania...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •