Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11

    Domyślnie

    szkoda, ze znowu S dał dupy mogli zrobić wypasione szkło z HSM II i OS za 1,2k zł.....

  2. #12

    Domyślnie

    Hej mam takie pytanko czy sigma 70-300mm F4-5.6 DG MACRO, bedzie pasowal do D40 i czy bedzie dzialal auto fokus automaycznie bo nie wiem czy o posiada wbudowany silnik. Pozdrawiam ppp

  3. #13

    Domyślnie

    moze odejde od tematu, ale...
    jezeli chcesz dostac nerwicy i ogłuchnąć to kupuj Sigme....(a nie lepiej uzywke N)

  4. #14

    Domyślnie

    moze nie wiem nie znam sie moze cos poradzisz. I cos w tych paramtrach zblizonych i tez w czy ta sigma bedzie pasowac i wpoldzialac z moim nikonem d40.
    Pozdrowionka

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    zDolny Śląsk - Wrocław
    Posty
    137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrafker Zobacz posta
    Hej mam takie pytanko czy sigma 70-300mm F4-5.6 DG MACRO, bedzie pasowal do D40 i czy bedzie dzialal auto fokus automaycznie bo nie wiem czy o posiada wbudowany silnik. Pozdrawiam ppp
    bedzie działać ... ale tylko ta wersja która ma silnik. Można poznac po 10 pinach na bagnecie
    SZKIEŁKO I OKO

  6. #16

    Domyślnie

    a jak o sprawdzic bo jestem zielony i chce go kupic w sklepie internetowym lub ebay. pozdro

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    zDolny Śląsk - Wrocław
    Posty
    137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrafker Zobacz posta
    a jak o sprawdzic bo jestem zielony i chce go kupic w sklepie internetowym lub ebay. pozdro
    na zdjęciu na bagnecie jest 10 pinów -> to jest wersja z silnikiem będzie pasować

    to poniżej to wersja bez silnika, ma mniej pinów i na dole po lewej stronie jest miejsce na "śrubokręt" TAKIEGO NIE KUPUJ

    ZDJĘCIA POGLĄDOWE Z ALLEGRO
    SZKIEŁKO I OKO

  8. #18

    Domyślnie

    ok. na tym zdjeciu w tym linku tego nie widac, a po modelu mozna poznac
    http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SIGMA-70-3...item2eac466ba6
    pozdro

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrafker Zobacz posta
    ok. na tym zdjeciu w tym linku tego nie widac, a po modelu mozna poznac
    http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SIGMA-70-3...item2eac466ba6
    pozdro

    Hehe... tak to już jest z ofertami na ebay'u - każde zdjęcie i opis na tej aukcji przedstawia inny obiektyw!!
    W tytule jest:
    "NEW SIGMA 70-300mm f/4-5.6 MACRO SUPER II FOR NIKON" czyli wogóle stara wersja bez DG nawet (nie mówiąc o silniku do D40)... pod spodem w opisie jest już: "70-300mm F4-5.6 DG MACRO" czyli z DG - nie ma co prawda słowa o silniku ale jest zdanie "fits all nikon cameras".
    Jedziemy w dół..... zdjęcie obiektywu z dekielkiem i osłoną.... biały napis 70-300 F4-5.6 DG i bez pierścienia przysłon.
    Niżej - zdjęcie już ze złotym napisem "SIGMA DG"......... ale z pierścieniem przysłon!

    I bądź tu mądry
    W rzeczywistości wersja z silnikiem ma złoty napis "SIGMA DG" ale nie ma pierścienia przysłon. Poza tym pudełko na tej aukcji jest starszego typu (teraz nie mają tych brązowych wstawek) - gotów jestem więc praktycznie jednoznacznie stwierdzić, że tu silnika AF nie ma.....

  10. #20

    Domyślnie

    Ok. dzieki wielkie.
    A co byscie polecili w tych parametrach. Szukam czego zeby mialo w miare dobry zoom, gdyz te jest ok bawilem sie nim w nikonie d80 i naprawde czegos takiego szukam. No chyba ze sie myle bo sie na tym nie znam a zalerzalo by mi na wiekszych mozliwosciach zrobienia zblizen jak tym standartowym 18 - 55.
    Pozdrowionka
    ps a co sadzicie o marce Tamron moze cos z tej rodziny
    Ostatnio edytowane przez mrafker ; 08-04-2010 o 23:07

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •