Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    http://www.foto-tip.pl/sklep/torba_q...ch-p-1028.html
    ta torba quantuuma jest 3x większa niz to co ty linkujesz.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #12

    Domyślnie

    Witam, a czy da się gdzieś u nas kupić walizkę Stormcase? A jeśli nie to byłbym wdzięczny za jakieś namiary na sprawdzony sklep I jak to się ma cenowo do Peli? Akurat jestem z Wrocławia , a tutaj ma swoją siedzibę polski dystrybutor Peli.

  3. #13

    Domyślnie

    Stormacse kupowałem w www.Jitpak.com
    Firma handluje kuframi "przy okazji", i reagują raczej na telefony niż maile, ale mogę polecić. Na DPR polecali ją Anglicy.
    Kufry wychodzą sporo taniej niż Peli w Polsce - nawet wliczając transport. A 20% różnicy w masie i conajmniej taka sama jakość (choć niektórzy twierdzą, że lepsza) jest bardzo kusząca.

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki za namiary.Pozdr

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar perl
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Kraina Deszczowców
    Posty
    244

    Domyślnie

    aż dziwię się ze tutaj tak mało na ten temat napisano
    Peli to numer jeden jeśli chodzi o wytrzymałość, komfort użytkowania i właściwie... dużo więcej, co ciężko opisać słowami. Taką skrzynkę trzeba po prostu mieć. A jeśli ma się jakieś długie jasne szkło to wręcz obowiązek.

    Ja mam 1650.
    W założeniu została zakupiona na calutki sprzęt, włącznie z małymi lampami studyjnymi, które posiada moja dziewczyna do sesji noworodkowych.
    Skończyło się na tym że skrzynia leży nieużywana
    Nie ruszone gąbki.

    Jakby ktoś kiedyś znalazł ten temat i miał na zbyciu 1510 to dajcie znaka na pw.
    Podyskutujemy.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #16
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Odświeżam wątek interesuje mnie zakup skrzynki coś na wzór peli 1600 nic mniejszego. Czy jest jakaś tańsza alternatywa? Głównie potrzebuje sprzęt przenieść z domu do samochodu jakiś plener wyjazd wakacyjny tak więc żadnych ekstremalnych warunków.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •