Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Jasny diabeł, no ile można pisać o tych cholernych szumach no.....
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  2. #12

    Domyślnie

    Tyle ile szumu mieści się w 1cm2
    szum to szum ale dlaczego zaraz cholerny? przecież szum jest i przyjemy.
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  3. #13

    Domyślnie

    A nie myślałeś o czymś ze stajni Canona?
    Teraz chyba 40D można w miarę tanio wyrwać (na Ceneo body idzie po niecałe 3000 zł).

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek- Zobacz posta
    Mi akurat osobiście szumy i w A700 i w D200 nie przeszkadzały (nie jetem szumofobem )
    A wybór systemu przemyśl dogłębnie i nie sugeruj się dwiema fotkami tylko przekalkuluj wszytko
    na spokojnie.
    System wybrałem już jakiś czas temu. Tylko po lekturze zachodnich serwisów chciałem to skonfrontować i widzę że wcale nie jest tak różowo z tym soniakiem. (na forum KM też znalazłem wątki, jeden całkiem fajny gościu zamienił A na N i pisał swoje odczucia i zamiast przerodzić się to w merytoryczną dyskusję o zdjęciach poszło w systemy ) Zwłaszcza iż zakres ogniskowych w N mam lepszy. Z czasem może postaram się o konkretny zoom i dobry szerokokątny, a jak padnie d200 do za mniejszą kasę kupie D300.
    Muszę jeszcze przez te parę dni oswoić się z ceną . (jak już się ma, ta się foci a nie myśli o $ )

    A nie myślałeś o czymś ze stajni Canona?
    Teraz chyba 40D można w miarę tanio wyrwać (na Ceneo body idzie po niecałe 3000 zł).
    W temacie nie ma nic o C i niech tak pozostanie

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    77

    Domyślnie

    Ja mialem D200 kumpel A700 i powiem ze 700 troche mniej szumialo przy iso800 ale sprzedalem d200 jedzie do mnie d300 a kolega zmienia a700 na d300
    D300/ S10-20 f4-5.6 / N50 f1,8D/ / S50-150 f2.8/ Samciag 8 f3.5/ N35 f2/SB-900/ LowerPro

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •