Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 55-200VR czy może coś innego?

    No i padło na mnie..... Przyszedł czas na nowy obiektyw. Myślę nad Nikkorem AF-S 55-200 VR jako uzupełnienie mojego podstawowego KIT'a 18-55. I mam z tego powodu kilka pytań. Czy warto kupować ten obiektyw? (dodam, że forum przeczytałem) Cena w necie - ok 8 stówek. Ma silnik, ma VR.
    Aleeeee....
    No właśnie, może jest coś podobnego technicznie i optycznie, a może lepszego od Sigmy czy Tamrona? Od razu dodam, że wydatek powyżej tych 8 stówek raczej (na pewno) nie wchodzi w rachubę. Więc na pewno nie będę zbierać na 70-300 Nikkora, który bądź co bądź jest chwalony.
    N

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wypowiem sie na temat innych firm, ale sam posiadam tego nikkora, i jestem z niego bardzo zadowolony. To super spacer-zoom. U mnie tez mial byc uzupelnieniem kita, (kupiłem uzywany) ale odkad go posiadam, to kiciak lezy w torbie, a foce tylko na nim, i oczywiscie SUPER 35-ce. Polecam ten obiektyw z czystym sercem. Pozdrawiam.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar MKCn
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Gród Trzech Braci
    Posty
    57

    Domyślnie

    W tej cenie, z silnikiem nie ma alternatywy, zwłaszcza,że obrazki są nieco lepsze niż z 18-55, a na poewno nie gorsze.
    Pozdrowienia!!! MKCn
    D50 + D7100 +S17-50 HSM OS + N18-55 + N35 + N70-210f4 + JUPITER 200 + JUPITER 135 + HELIOS 44 + MIR 35 + ZENIT ET + NISSIN Di622N

  4. #4

    Domyślnie

    Okiej. Dzięki za odpowiedzi. Tak chodzę koło tego obiektywu i chodzę... tylko co chwila wypada coś nowego. Jak nie awaria auta to trzeba kupić opał na zimę itd. A szkiełko już bym chciał mieć. Sami rozumiecie.
    N

  5. #5

    Domyślnie

    bierz jeśli masz okazję. Za te pieniądze warto.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MKCn Zobacz posta
    .....zwłaszcza,że obrazki są nieco lepsze niż z 18-55....
    Nieco? Może przepaść to przesadne stwierdzenie ale różnica na pewno jest spora.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    bierz jeśli masz okazję. Za te pieniądze warto.
    Wlasnie przysłali mi nikkora 55-200mm VR
    Zrobiłem pierwsze kilka fotek z okna. Działa wyśmienicie. Nie ma problemu z ostroscia AF się nie gubi... Niestety lekko za oknem pochmurno, dlatego malo kolorowe te fotki - wiec ich tutaj nie wrzuce...

    Jestem zadowolony z zakupu. Poki co chowam standardowego KIT'a do torby...

    serdecznie pozdrawiam i zachęcam nie zdecydowanych do zakupu...
    następny cel to jakies szkiełko jasniejscze takie ponizej f2,8..
    N D750 | Irix 15mm | N18-55 | N55-200VR | N35 1.8 | Samyang 8mm | Metz 48 AF-1 | 8GB
    Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy.

  8. #8

    Domyślnie

    Mam i ja! Mam go od dwóch tygodni. Kupiłem - w Fotojokerze w cenie 774 zeta - no to brałem. I nie żałuję. Dzięki wszystkim za opinie.
    N

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Garos
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    HollyŁódź
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    Mam i ja! Mam go od dwóch tygodni. Kupiłem - w Fotojokerze w cenie 774 zeta - no to brałem. I nie żałuję. Dzięki wszystkim za opinie.
    też się do niego przymierzam,tylko cena w Fotojokerze jest inna bo 999
    raddeli czy u Ciebie nadal jest za 774 zł. ?
    Nikon D300 + kilka weków
    www.fotokadry.wordpress.com

  10. #10

    Domyślnie

    Ja do najbliższego sklepu FJ mam jakieś 180 km (do Krakowa). A będąc tam właśnie widziałem też cenę 999.

    Cenę 774 zeta znalazłem na skąpcu Link: http://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/179305. Do tego dopłaciłem 19,50 za kuriera i obiektyw na trzeci dzień był u mnie w domu. Bardzo dobrze zapakowany. Kurier bez problemów zaczekał aż sprawdzę czy w środku jest to co ma być. No i masz 10 dni na sprawdzenie sprzętu. Mogę śmiało polecić
    N

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •