Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    czyli zdjęcia Oli można uznać za dobre
    Jeśli sugerujemy się gustem nastolatek to całkiem możliwe... może dziewczyny w tym wieku tak mają, że na takie kolorki lecą...
    Ale mi też się kilka podoba, a co

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Góra/Wrocław
    Posty
    160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O Zobacz posta
    Przeglądając podlinkowaną galerię znalazłem w końcu jakiś plus umieszczania podpisów na zdjęciu.
    Wreszcie wiadomo kogo omijać.
    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    Andrzeju! nie żartuj! Wszytkie osiemtastolatki w moim miasteczku drżą, żeby autorka galerii zrobiła im sesję, za którą weźmie 70zł, oddając 30 zdjęć na płycie.
    Porównując ze zdjęciami Andego to rzeczywiście.... szału nie ma
    Ale zwróćcie uwagę na to np. jakie zdjęcia uzyskują miano "super fotki" na Naszej Klasie.
    Patrząc pod tym kątem to zupełnie inny odbiór jest.

    Większość ludzi jest właśnie na takim poziomie wyedukowania fotograficznego jak NK.
    Ba! Sam taki byłem zanim mnie nie zafascynowałą fotografia

    (pamiętam nawet taką anegdotę: byłem z ukochaną nad morzem i chcieliśmy mieć fajną fotke "my na tle zachodu słońca". A zachód był piękny, z burzowymi chmurami na niebie. Wymyśliłem że poprosze kogoś o zdjęcie. Padło na Pana z największym aparatem na plaży. No bo w końcu jak ma taki sprzęt to pewnie jakiś Pro i się zna Efekt - ciemne ludki na środku kadru i morze w tle )
    Więc sami widzicie: co tu się dziwić że drżą
    A poza tym to troche przesadzacie Niektóre fotki całkiem udane w tej galerii.
    +RIP+ Nikkor stopiątka tu spoczywa... wypadł z torby... tak bywa +RIP+

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •