Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Obróbka i wszystko jest super ale nie podobają mi się otwarte usta modelki

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    Obróbka i wszystko jest super ale nie podobają mi się otwarte usta modelki
    NIestety mnie też nie. Zamknięcie ich w sposób cyfrowy nie wchodzilo w grę, zbyt sztucznie to wyglądalo, a modelka miała najwyraźniej jakiś problem natury psychicznej z zamykaniem ust, ciezko bylo ją na to namówić.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  3. #13

    Domyślnie

    Specem nie jestem, ale mi się podoba bardzo, kawał dobrej roboty.

  4. #14

    Domyślnie

    Mam następujące uwagi krytyczne i mam nadzieję, że w miarę obiektywne:

    - Dziewczyna wyszparowana "na szybko".
    - Usta nie domknięte, albo za mało otwarte (wiesz o co chodzi - ciemna kreska z prawie niewidocznymi zębami).
    - Włosy wyglądają jakbyście o nich zapomnieli.
    - Materiał (jak sądzę) na ramieniu jest nieokreśloną plamą i bardziej wygląda jak pogięty błyszczący papier.
    - Zdjęcie jest dość płaskie w odbiorze (to być może inni odbierają inaczej i może jest to tylko moje zdanie).

    Wymieniając te rzeczy miałem ideał w domyśle, myślę, że o to chodzi w tej szufladce, zresztą w zwykłym portrecie były by te same uwagi.

  5. #15
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Złapałem doła, tylko ja miałem obiekcje co do glamourowatości [pomijam konstruktywna krytyke odnosnie sczegułów

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel Zobacz posta
    Mam następujące uwagi krytyczne i mam nadzieję, że w miarę obiektywne:

    - Dziewczyna wyszparowana "na szybko".
    Dziwiłem się, że do tej pory nikt tego nie zauważył brawa dla kolegi za spotrzegawczość

    Cytat Zamieszczone przez pawel Zobacz posta
    - Usta nie domknięte, albo za mało otwarte (wiesz o co chodzi - ciemna kreska z prawie niewidocznymi zębami).
    o ustach pisałem parę postów wyżej

    Cytat Zamieszczone przez pawel Zobacz posta
    - Włosy wyglądają jakbyście o nich zapomnieli.
    bo tak bylo Zdjęcie nie miało być w ogóle obrabiane, to był jeden ze strzałów na test błysku A obrobiłem z nudów bo juz nie mialem nic do roboty lepszego

    Cytat Zamieszczone przez pawel Zobacz posta
    - Materiał (jak sądzę) na ramieniu jest nieokreśloną plamą i bardziej wygląda jak pogięty błyszczący papier.
    u nie nie jest plamą i ma wystarczającą widocznośc szczegółów aby uznać to za tkaninę niż papier

    Cytat Zamieszczone przez pawel Zobacz posta
    - Zdjęcie jest dość płaskie w odbiorze (to być może inni odbierają inaczej i może jest to tylko moje zdanie).
    i tu sie niestety z kolegą nie zgodzę, wg. mnie nie jest płaskie

    Cytat Zamieszczone przez pawel Zobacz posta
    Wymieniając te rzeczy miałem ideał w domyśle, myślę, że o to chodzi w tej szufladce, zresztą w zwykłym portrecie były by te same uwagi.
    ideałów nie tworzyłem, nie tworzę i pewnie nigdy nie stworzę Ba, nawet żadnego nie widziałem, wiec nie mam niestety punktu odniesienia Dziekuje za trafne uwagi i pozdrawiam
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remiksson Zobacz posta
    NIestety mnie też nie. Zamknięcie ich w sposób cyfrowy nie wchodzilo w grę, zbyt sztucznie to wyglądalo, a modelka miała najwyraźniej jakiś problem natury psychicznej z zamykaniem ust, ciezko bylo ją na to namówić.
    A szkoda bo jakby ładnie usta złaczyła.. to zdjecie byłoby genialne

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    Obróbka i wszystko jest super ale nie podobają mi się otwarte usta modelki
    Dokładnie to samo chciałem napisać
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    A szkoda bo jakby ładnie usta złaczyła.. to zdjecie byłoby genialne
    to zdjęcie mialo w ogóle nie ujrzeć światła dziennego wiec i tak dobrze zostało przyjęte jak na takie coś
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  10. #20

    Domyślnie

    Jak zawsze super
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •