Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Kinga - cała w eee... zielonym :)

    Witam - z dzisiejszej sesji - Kinga, którą już tu przedstawiałem. Dzisiaj w innym wcieleniu

    1.

    Jak się spodoba, będą następne
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  2. #2

    Domyślnie

    na tyle mi się podoba, że jestem ciekawy następnych, więc dawaj

  3. #3
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Ładna koncepcja - dziewczyna w zieleni, ale zdjęcie według mnie nie ma życia. Dla mnie jest martwe. Oczy nic nie mówią, a twarz jest bez żadnej ekspresji.
    Bo koncepcja i kompozycja są bardzo dobre.
    To co ja bym jeszcze zrobił to bym lekko wysaturował włosy aby wręcz płonęły na tle zieleni. Aby tworzyły kontrast z chłodną resztą. Bo taka jest rola rudych włosów, prawda?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Ładna koncepcja - dziewczyna w zieleni, ale zdjęcie według mnie nie ma życia. Dla mnie jest martwe. Oczy nic nie mówią, a twarz jest bez żadnej ekspresji.
    Bo koncepcja i kompozycja są bardzo dobre.
    To co ja bym jeszcze zrobił to bym lekko wysaturował włosy aby wręcz płonęły na tle zieleni. Aby tworzyły kontrast z chłodną resztą. Bo taka jest rola rudych włosów, prawda?
    Światło, Kinia miała grać i tańczyć na zdjęciu? Miało być spokojnie i cicho... Kurcze, co to jest za tendencja, że na każdym zdjęciu modelka ma się kielczyć albo tryskać emocjami... Czasmai w życiu też masz chwilę zadumy, spokoju, tzw "zawiechę"... Co do saturacji, to spróbuję, ale włosy nie są rude, tylko czerwone, a właściwie taki burgund...
    Dzięki za opinię

    PS
    Będą i zdjęcia z "życiem"
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  5. #5
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o taniec czy podskakiwanie do góry. Bo nawet w cichej zadumie może być życie. Chodziło mi o emocję. A zaduma to też emocja. Nawet bardzo silna.
    Rzecz w tym że ja nie widzę zadumy na zdjęciu. Widzę natomiast obojętność...
    A szkoda, bo podoba mi się kompozycja. No i mam słabość do rudych. Rude są najbardziej fotogeniczne. Czy czerwone, jak to nazywasz. Po rusku, czy po angielsku, rude i czerwone to wsio rawno.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Nie chodzi mi o taniec czy podskakiwanie do góry. Bo nawet w cichej zadumie może być życie. Chodziło mi o emocję. A zaduma to też emocja. Nawet bardzo silna.
    Rzecz w tym że ja nie widzę zadumy na zdjęciu. Widzę natomiast obojętność...
    A szkoda, bo podoba mi się kompozycja. No i mam słabość do rudych. Rude są najbardziej fotogeniczne. Czy czerwone, jak to nazywasz. Po rusku, czy po angielsku, rude i czerwone to wsio rawno.
    Światło, wiem, że angielski red fox to nasz rudy lis... ale jak dla Ciebie rudy i czerwony to jedno, to sorry
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  7. #7
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek "Wisz" Zobacz posta
    Światło, wiem, że angielski red fox to nasz rudy lis... ale jak dla Ciebie rudy i czerwony to jedno, to sorry
    Nie tylko po angielsku. Po rusku też!
    Może my Polacy mamy ten dodatkowy zmysł w genach, czy też w oczach, który nam pozwala na zróżnicowanie rudego od czerwonego....?

  8. #8

    Domyślnie

    ja poproszę więcej i prosze zrób sesje na której będzie Anika i Kinga razem bo ja bym cos takiego zrobiła ale niestety daleko mam do nich
    człowiek uczy się całe życie. Jestem tu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szada Zobacz posta
    ja poproszę więcej i prosze zrób sesje na której będzie Anika i Kinga razem bo ja bym cos takiego zrobiła ale niestety daleko mam do nich
    Wstawię, jak się tylko wyrobię A co do sesji - postaram się, jak Kinga po dzisiejszej nie ma dość
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  10. #10

    Domyślnie

    Kinge jest trudno zmęczyć z tego co wiem a bym ją widziała w luźnej stylizacji, spodnie bojówki, bokserka rozczochrane włosy i na jakimś osiedlu - spróbuj a nie pożałujesz:P tak mi się wydaje
    człowiek uczy się całe życie. Jestem tu.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •