Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Martyna.

  1. #1

    Domyślnie Martyna.

    1.
    2.
    3.
    4.najpierw znalazła chwasta..
    5.potem znalazła maka...
    6.i sobie nim buźkę udekorowała
    7.a potem powiedziała "MAM CIE DOŚĆ !!"

    pozdr.
    D3100 / 18-55 VR / 50

  2. #2

    Domyślnie

    nie wrzucaj wszystkiego jak leci, wybierz 1-2 najlepsze. popracuj nad kadrowaniem
    lustro + kit + 50mm

  3. #3

    Domyślnie

    a poza kadrowaniem popracuj nad tłem, ostrością, BW, i myśl o tym, aby fotka nie była 'albumowa'

  4. #4

    Domyślnie

    No ok skoro moim poprzednicy tak bardzo oszczędni w słowach to ja się trochę rozpisze (choć ja jestem tylko laikiem).
    Na zdjęciach strasznie brak ostrości to bardzo przeszkadza i od razu rzuca się w oczy. Poza tym kadry nie są dobre. Na jedynace strasznie dużo góry poza tym w tle za wiele sie dzieje a o rozprasza uwagę. Kolejna moja rada jeśli chodzi o to zdjecia, to pilnuj by modelce nie wychodziły ramiączka od stanika (to mało estetyczne) Poza tym modelka na tutaj torebkę od której widać tylko pasek co też nie jest dobre.

  5. #5

    Domyślnie

    na np. 6 brak ostrości ?
    D3100 / 18-55 VR / 50

  6. #6

    Domyślnie

    najwiecej ostrosci jest na 2 - na oczach, czyli tam, gdzie trzeba i na 7., na dloni.
    wystawiaj wiecej i badz otwarty na krytyke


  7. #7

    Domyślnie

    jedna mała rada wyłącz w puszce auto i programy tematyczne a i wybór pól ostrości daj na manuał
    nikon d610 + mir 35 f 2 + sonnar 180 f 2,8 nikor 50 mm f 1,8 sb 600 nikor 35-105 f3,5-4,5

  8. #8
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Niestety dla mnie wszystkie są bardzo złe.

  9. #9

    Domyślnie

    ja bym to raczej do kategorii albumowych zakwalifikował... w tym dziale wszystkie bardzo na nie.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  10. #10

    Domyślnie

    zeby na 3 bylo ostro tam gdzie trzeba ... to bylaby ok
    reszta DOS

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •