Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Ala & Dominika.

  1. #11

    Domyślnie

    na 70mm sie rozmyje ale jak jestem blisko fotografowanej rzeczy czy tez osoby ;/
    D3100 / 18-55 VR / 50

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez copyman Zobacz posta
    A ja mam Canona i jeszcze mnie nie zlinczowali
    Bo wkupne postawiłeś...
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez copyman Zobacz posta
    ...A ja mam Canona i jeszcze mnie nie zlinczowali
    A ja mam Falcona

    Nie sprzęt robi zdjęcia - czytaj, podglądaj, ćwicz i będzie dobrze Zmiana systemu niewiele daje, lepiej dokupić jakieś fajne szkło, na początek choćby i tanią używkę 50/1,7 (ś.p. Minolty).
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  4. #14

    Domyślnie

    własnie mam zamiar kupić na poczatek chociaż używany obiektyw i też myślałem nad taką 50
    D3100 / 18-55 VR / 50

  5. #15

    Domyślnie

    a dla mnie zdjecia sa ok (pomimo malych niedociagniec) fajny pomysl na caly secik
    D700 +mb-d10 | D300 | D80 +mb-d80 | n24-70/2.8 | n85/1.8 | n70-300 VR | n18-135| sb900 +Pro flash bracket | 3x sb600 +dyf. lightsphere || Manfrotto190xprob & 804rc2||

  6. #16

    Domyślnie

    zupełnie do mnie nie przemawia sorry ale NIE.... a 9 już w ogóle wygląda żle- jakoś*tak na siłe..... ale to tylko moja skromna opinia....

  7. #17

    Domyślnie

    8 to paskudnie lampa zaswiecilo
    fajne auto i dwie modelki nic tylko cwiczyc lepsze miejscowki dobierz plus pochmurny dzien i bedzie łatwiej

  8. #18

    Domyślnie

    mnie sie podoba, ta góra chyba racja troche sie przewijało zanim obaczyłem motyw przewodni, tyle ze ja tez sie ucze wiec moje komentarze możesz pominąć, hihihi, tez nietety mam soniacza i to jeszcze teścia , pod pilnym okiem jednego z forumowiczów zaczynam coś robić i coraz więcej błedów widze. Skoro jednak ekipa tolerancyjna to coś tam pokarze w najbliższym czasie
    pan poprosił panią o zdjęcie, pani zdjęła i tak wszystko się zaczęło...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    A ja mam Falcona

    Nie sprzęt robi zdjęcia - czytaj, podglądaj, ćwicz i będzie dobrze Zmiana systemu niewiele daje, lepiej dokupić jakieś fajne szkło, na początek choćby i tanią używkę 50/1,7 (ś.p. Minolty).

    mondrala, to właśnie ten co mnie uczy a mi polecił 50/1,4 soniacza hihihihi
    pan poprosił panią o zdjęcie, pani zdjęła i tak wszystko się zaczęło...

  10. #20

    Domyślnie

    Ad 1 - Cień już Ci wypomnieli :P Średnio też wygląda cięcie z lewej prawie na linii zderzaka.
    Ad 2 - Zwracaj uwagę, żeby z głowy modeli nie wyrastały różne dziwne rzeczy.
    Ad 3 - Proponowałabym zacieśnienie kadru. Ogólnie na wszystkich jest za dużo nieba.
    Ad 4 - Białe niebo bardzo razi, może udałoby się powtórzyć zdjęcia inną porą, kiedy niebo będzie ładnie niebieskawe lub szare, chmurzyste? Za to ustawienie modelki bardzo mi się podoba
    Ad 5 - Można by było przesunąć kadr trochę w prawo i do dołu, żeby nie ucinać maski samochodu ani stopy modelki.
    Ad 6 - Za dużo trawy kosztem samochodu.
    Ad 7 - Myślę, że gdyby torbę bardziej wyeksponować w kompozycji zdjęcia, wyglądałoby naprawdę nieźle. Z tym, że jeśli modelka prezentuje kluczyki, mogłaby to robić na innym tle niż własna twarz :P
    Ad 8 - Nie za bardzo czaję... sorry :P
    Ad 9 - No comment

    Ale oczywiście moje komentarze są zupełnie subiektywne i żadną wyrocznią nie jestem Można się zgadzać lub nie zgadzać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •