Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Sarah i Kevin

  1. #1
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Sarah i Kevin

    Specjalnie dla nich oraz ich przyszłego dziecka...

    #1


    #2

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwsze ladne, drugie IMHO jakos niefortunnie ustawione, ten dystans (prawdopodobnie dla wyeksponowania brzuszka) jakos mi nie podchodzi, jednak w takiej sytuacji widzialabym bliskosc, moze gdyby np Tato byl ubrany na bialo, to wtedy nawet jakby para byla przytulona to brzuszek by sie ladnie uwydatnil.
    Gratulacje dla Sary i Kevin'a.

  3. #3

    Domyślnie

    ja nie lubię takiej przekombinowanej obróbki widziałabym to w naturalnych barwach
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  4. #4
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monikowska Zobacz posta
    ja nie lubię takiej przekombinowanej obróbki widziałabym to w naturalnych barwach
    Wiem, i właśnie dlatego szukam opinii nie dotyczących obróbki a samych zdjęć. Obróbka to moja działka, resztę oddaję pod krytykę...

  5. #5

    Domyślnie

    No to ja powiem tak
    1- bardzo fajnie i przyjemnie dla oka bardzo naturalne zdjecie.
    2-podoba mi się praca, ale chyba pomysł w zabawe z kontrastami byłby tutaj fajny. kobieta w czerni a facet buała koszula poza tym przyciołeś trochę Panu dłoń na tym brzuch co mi nie podoba. Ten gest dotyku .. powinien być pokazany w całości.

  6. #6
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Rzecz jest w tym że przygotowywuję się obecnie do pracy nad swoim portfolio, bowiem chcę otworzyć biznes zorientowany na tzw. "high school senior photos", czyli serwis dla młodych ludzi kończących szkołę średnią i robiących sobie sesje artystyczne. Zgodnie z ogólnoamerykańską tradycją. Zdjęcia zwykle są w ciepłej i pozytywnej atmosferze, są zorientowane na oddanie osobowości młodych ludzi i są publikowane w tzw. "year book", czyli albumach szkolnych. Są one także rozsyłane do babć, cioć i wszystkich znajomych Królika z okazji ukończenia przez pociechy szkoły średniej.
    Oczywiście trudno młodą parę spodziewającą się dziecka uznać za absolwentów szkoły średniej, ale ta sesja jest treningowa. Podobnie jak ostatnie z Jenną:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=107398
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=107514
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=107826

    Wkrótce planuje serię różnych sesji z modelkami i modelami właśnie w celu stworzenia portfolio, i wtedy będę prosić o jak najbardziej brutalną krytykę. Nawet jak część krytyki będzie zupełnym nonsensem, to już sam to sobie odsieję. Chodzi mi o zebranie jak najwięcej opinii, bowiem to już będą zdjęcia na oficjalne portfolio.
    Na razie tylko trening. Ale mimo to dziękuję z góry za szczerą krytykę.

  7. #7
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    poza tym przyciołeś trochę Panu dłoń na tym brzuch co mi nie podoba. Ten gest dotyku .. powinien być pokazany w całości.
    Zgadzam się co do ręki. Gest jest ważny, a został przycięty. Tak wyszło. Na innych zdjęciach nie jest przycięty, ale nie mają one tej samej ekspresji i kompozycji na twarzach, więc wybrałem to. Ale zgadzam się z zarzutem. Zdjęcie byłoby mocniejsze jakby ręka była w całości.
    Takie życie fotografa. Zawsze coś.....

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Takie przyjemne zdjecie miales na jedynce i musiales je zepsuc tym kolorowym kwiatkiem...

    W dwojce popraw kadr - skoro ktos kladzie reke na brzuchu to znaczy, ze jest tam postawiony akcent, a Ty ten akcent przyciales jak jakis zlowieszczy ciachacz palcowy...

    Ehh.. dac Ci aparat

  9. #9
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Takie przyjemne zdjecie miales na jedynce i musiales je zepsuc tym kolorowym kwiatkiem...
    Kwiatek naprawdę jest we włosach. Jak najprawdziwszy. Bardzo mi się on podoba!

    W dwojce popraw kadr - skoro ktos kladzie reke na brzuchu to znaczy, ze jest tam postawiony akcent, a Ty ten akcent przyciales jak jakis zlowieszczy ciachacz palcowy...
    Już Novice odpowiedziałem na ten temat. W stu procentach racja!

  10. #10
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja nie mowie, ze nie jest - mi sie nie podoba to, ze go ominales podczas bwowania

    I wlasnie zauwazylem, ze wszyscy trzymaja sie tej samej wersji, jezeli chodzi o dziabnieta dlon - to znaczy, ze cos w tym jest

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •