Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Sarah i Kevin

  1. #11
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    ... jezeli chodzi o dziabnieta dlon - to znaczy, ze cos w tym jest
    Bo jest, jest....

  2. #12
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Ja nie mowie, ze nie jest - mi sie nie podoba to, ze go ominales podczas bwowania
    No to proszę, już nie ominąłęm...


  3. #13
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Od razu inaczej jestem na tak to teraz dorysuj brakujace palce i bede 2x na tak

  4. #14

    Domyślnie

    Swiatło- ja napisałam o dłoni nie w formie zarzut tylko uwagi mojej jako odbiorcy pracy. Sama jako fotograf wiem że czasem zdjecie ktore nam się szalenie podoba ma jakiś mankament. Rozumiem to.. Chetnie zobacze więcej prac z tej serii

  5. #15
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    Swiatło- ja napisałam o dłoni nie w formie zarzut tylko uwagi mojej jako odbiorcy pracy. Sama jako fotograf wiem że czasem zdjecie ktore nam się szalenie podoba ma jakiś mankament. Rozumiem to.. Chetnie zobacze więcej prac z tej serii
    Ale rzecz jest w tym że masz rację. Bo to powinien być zarzut, bo to jest oczywista wada pracy. Nawet niezależnie od indywidualnego odbioru. Po prostu obiektywna wada. Tak wyszło i teraz jest za późno. Tak się starałem uchwycić ten moment pocałunku, blisko, blisko, ale jeszcze przed zetknięciem ust, że zapomniałem o paluchach. I wyszły dranie poza kadr...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Ale rzecz jest w tym że masz rację. Bo to powinien być zarzut, bo to jest oczywista wada pracy. Nawet niezależnie od indywidualnego odbioru. Po prostu obiektywna wada. Tak wyszło i teraz jest za późno. Tak się starałem uchwycić ten moment pocałunku, blisko, blisko, ale jeszcze przed zetknięciem ust, że zapomniałem o paluchach. I wyszły dranie poza kadr...


    rozgrzeszam Cię w imię ojca i syna ( widziałam Twoje folio...opad szczeny)
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  7. #17

    Domyślnie

    Moim zdaniem zdjecie i tak ma w sobie to ciepło bliskości Pozdrawiam

  8. #18

    Domyślnie

    Dwójka mniej, ale jedynka rewelacyjna!
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  9. #19

    Domyślnie

    jak dla mnie to pierwsze przekombinowane, a drugie blade jakieś... niefajnie to wygląda.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  10. #20
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remiksson Zobacz posta
    jak dla mnie to pierwsze przekombinowane, a drugie blade jakieś... niefajnie to wygląda.
    Zgadzam się co do przekombinowania. Dlatego druga czysto b/w wersja wygląda lepiej. Generalnie sam jestem krytykiem tego typu selektywnego b/w, ale w tym przypadku nie wiem dlaczego postanowiłem tego sam spróbować. Po prostu nie chciałem stracić koloru na kwiatku, jednocześnie zachowując b/w reszty zdjęcia. Ale zgadzam się że to nie podziałało.
    Co do bladości drugiego zdjęcia to znowu jest to pewna próba koncepcji obróbki. Staram się wypracować sobie pewien styl obróbki tego typu zdjęć - rozmyte w pewnym łagodnym półkolorowym stylu. Jeszcze nie wiem czy to będzie mój styl. Na razie mi się podoba, ale muszę sobie wyrobić zdanie które będzie połączeniem mojego własnego gustu z szerszą opinią odbiorców.
    Zajmie mi trochę czasu aby sobie wyrobić ostateczny styl. Moim idealnym stylem, o ile mi się uda go wypracować, jest coś w stylu snu, marzenia, czegoś co się skupia na nastroju, emocji, chwili, uczuciu. Chcę wejść w biznes portretów dla młodych ludzi i ten taki styl, jakby coś Davida Hamiltona, najbardziej mnie pociąga.
    W końcu Twoje obrazki też się charakteryzują silną stylistyką odbiegającą od standardowych ostrych i nasyconych obrazków, prawda? Ale pewnie też Ci trochę czasu zajęło na wyrobienie tej stylistyki...?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •