Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: drugi raz

  1. #1

    Domyślnie drugi raz

    kolejne 3 zdjęcia pod ocenę proszę szczerze i z wyrozumiałością wiem ze pouciekała ostrość ale to chyba moja sigma partoli robotę


    1.


    2.
    3,takie coś ala cross ale nie wiem czy udany

  2. #2
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Bez urazy, ale na 3 wygląda jak by otworzyła drzwi od krypty wcześniej wstając z grobu

  3. #3

    Domyślnie

    1. ok, podoba sie, ale ta ucieta reka, i taka całkiem biała, bez faktury
    2. dziwna poza z ta nogą, troszke to dziwnie wyglada
    3. jak kolega wyzej, reka to jedna wielka plama, wyglada jak sztuczna, i taka "trupia"
    Ale to moje subiektywne zdanie. Pzdr.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  4. #4

    Domyślnie

    na 3 miało być tak z jajem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez widmin Zobacz posta
    na 3 miało być tak z jajem
    Niestety ja tam jaja nie widzę... za to widzę zdjęcie, które imho nie wyszło.
    Zdjęcie nr 1. modelka znów wygląda jak przestraszone. Jak dla mnie tylko dwójka do przełknięcia, ładne kolory.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  6. #6

    Domyślnie

    remikson a nie pasuje ci obróbka czy zdjęcie po całości
    a wyraz twarzy to moja małżonka już taki ma jak tylko zobaczy aparat to robi przerażoną minę
    ( i wiem moja jako fotografa w tym głowa żeby czuła się dobrze przed obiektywem - staram się )

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez widmin Zobacz posta
    remikson a nie pasuje ci obróbka czy zdjęcie po całości
    a wyraz twarzy to moja małżonka już taki ma jak tylko zobaczy aparat to robi przerażoną minę
    ( i wiem moja jako fotografa w tym głowa żeby czuła się dobrze przed obiektywem - staram się )

    Wiesz, abstrachując od mimiki: przełknę minę, przełknę zbyt jasną karnację, ale ucięcia dłoni na dole kadru nie przelknę. Próbowalem i pogrzebaczem przepychać, ale nie dałem rady, no nie mogę przełknąć
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  8. #8

    Domyślnie

    dzięki za konstruktywna krytykę bardzo lubię twoje prace dlatego twoja opinia jest dla mnie ważna
    a tej reki jakoś wcześniej nie zauważyłem
    proszę o dalsze wskazówki nie mam zbyt wiele czasu na fotografie ale naprawdę to lubię i chce się czegoś nauczyć
    nikon d610 + mir 35 f 2 + sonnar 180 f 2,8 nikor 50 mm f 1,8 sb 600 nikor 35-105 f3,5-4,5

  9. #9

    Domyślnie

    1,2 bardzo dobre. Ale 3 :F
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  10. #10

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem najlepsza byłaby 2 gdyby nie ta trochę dziwna poza. Dwójka jest fajna kolorystycznie i fajnie oświetlona gdyby nie ta noga...
    Na trójce coś mi nie pasuje ta ręka abstrahując od kolorów, jakaś taka duża jest.
    Na jedynce niestety pokazałeś pewną wadę swojej współmałżonki którą można ukryć gdyby inaczej patrzyła w obiektyw, inaczej ułożyła głowę, a teraz ma jakby jedno "leniwe oko"
    No i kadrowane mogło być troszkę niżej, ale na pocieszenie powiem, że sam zdjęć nie potrafię robić ale uczę się oglądając

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •