Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    coroner: z płyta trafiłeś ale utwór inny
    D300, N17-55, BW UV MRC, BW POL MRC, ThinkTank 30

  2. #12

    Domyślnie

    Leatherface - dzięki za wzorowe rozpoczecie i prowadzenie tego wątku. Ostatnio mam mało czasu żeby siedzieć na forum więc nie do końca wyrabiam ze wszystkimi aktualizacjami. Wątek już przyklejam i będę starał się w miarę możliwości sledzić.

  3. #13

    Domyślnie

    elix, nie ma problemu Już miałem pytać czy leci z nami elix bo brakowało moderacji w temacie

    Panowie (i panie), ustalmy jakiś termin, który wszystkim by pasował bo nie mamy jeszcze tego w kwestii organizacji. 15 września?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    15 września?
    Gra i buczy jak ESP Hammeta
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  5. #15

    Domyślnie

    15.09 ok.
    D300, N17-55, BW UV MRC, BW POL MRC, ThinkTank 30

  6. #16

    Domyślnie

    Coronerowi najbardziej zależało na czasie z dotychczas zgłoszonych, zatem chyba możemy uznać 15 września do północy za deadline.

  7. #17

    Domyślnie

    Dzięki Postaram się podesłać, wcześniej, ale lepiej mieć zapas. Z resztą uważam, że miesiąc to dobry temin

    Jeszcze jedno - czy można nadesłać jedną pracę w formie dyptyku / tryptyku ?? bo mi dobry idea zaświtał ;>
    Ostatnio edytowane przez coroner ; 14-08-2009 o 21:39
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #18

    Domyślnie

    Nie wiem Jestem nowy na forum, więc może sięgnij pamięcią do wcześniejszych bitew i sam sobie odpowiedz na pytanie. Jeśli były takie przypadki to ok, jeśli nie to nie Nie jestem tu alfą i omegą i nie chcę rozstrzygać co można a co nie. Jak ktoś inny chciałby się wypowiedzieć to śmiało

    A ja za to pomyślałem o innej rzeczy: czy w gre wchodzą kawałki coverowane przez Metallike? Odpowiedziałem sobie sam, że nie, bo to nie to samo

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Nie wiem Jestem nowy na forum, więc może sięgnij pamięcią do wcześniejszych bitew i sam sobie odpowiedz na pytanie. Jeśli były takie przypadki to ok, jeśli nie to nie Nie jestem tu alfą i omegą i nie chcę rozstrzygać co można a co nie. Jak ktoś inny chciałby się wypowiedzieć to śmiało

    A ja za to pomyślałem o innej rzeczy: czy w gre wchodzą kawałki coverowane przez Metallike? Odpowiedziałem sobie sam, że nie, bo to nie to samo
    A ja myślę, że można. Na niedoszłej bitwie G'n'R nikt nie zastrzegł, że nie można wrzucać knockin' on heaven's door, która nie jest oryginalnym dziełem Guns'ów a Boba Dylana. Więc myślę, że jak ktoś wrzuci na tą bitwę Last Caress czy Die my darling to nic się nie stanie

    Co do mojego pytania również nie jestem za długo na forum a i pojedynkami zacząłem się interesować dopiero w kwietniu, więc uderzam do mądrzejszych
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  10. #20

    Domyślnie

    Ok, zatem covery dopuszczamy.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •