Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Byłem tam wtedy tylko bardziej z tyłu.
    King Diamond, Monster Magnet, Apocalliptica i oczywiście Metallica.
    Cudownie

    D600, N20-35/2.8D, N28-85/3.5-4.5AF, N50/1.8G, 85/1.8G, N70-210/4-5.6, Юпитер 37A 135/3.5, Metz 50AF-1

  2. #12

    Domyślnie

    Byłem. Koncert genialny. Monster magnet świetnie wystąpił. Pamiętam, że usychałem z pragnienia, bo były tylko 4 miejsca gdzie lali Pepsi, 7Up...
    flickr / Rolleicord, Canon

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztefanek Zobacz posta
    Stadion Gwardii 01.06.1999.
    Widziałem ich kilka razy. Niestety, wtedy na Gwardii Apocaliptica miała większy power niż oni...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gibber Zobacz posta
    Pamiętam, że usychałem z pragnienia, bo były tylko 4 miejsca gdzie lali Pepsi, 7Up...
    ...gdzie stało po sto osób w jednej kolejce. Chyba wszyscy usychali z pragnienia. Dość wcześnie wychodziłem (ostatni pociąg) to miałem przy bramce gratis napoje do wyboru i koloru. Organizacja z napojami (piwo było tylko dla vipów) poległa na pierwszej linii frontu. Pamiętam jak Metallica wyszła grać to wszyscy na murawie zaczeli podskakiwać i tak było już do końca. Potem murawa miała zapach kiszonki . Nie byłem nigdy więcej na ich koncercie, ten pamiętam jako technicznie bardzo dobry.

    Niestety nie mam więcej zdjęć bo negatywy uległy zatraceniu.

  5. #15

    Domyślnie

    az mi sie lezka w oku kreci super.

  6. #16

    Domyślnie

    Też byłem - Monster Magnet super choc w pełnym słońcu...pamiętam jak jeden koleś jechał specjalnie na Kinga Diamonda a tu korki były i słyszał w autobusie wrzaski Mistrza...chłop był niepocieszony...z drugiej strony gość w makijażu z odwróconym krzyżem przy mikrofonie w biały dzień nie robi roboty Jakoś koncert gwiazdy mnie wtedy nie powalił...było poprawnie ale jakoś tak bez serca... Pamiętam bis jak już cześć ludzi wychodziła /bo były takie "planowane fałszywe" wcześniej/ Battery - ooo to była moc Mam zdjęcia - zeskanuję i wstawię swoja podobiznę w tłumie

  7. #17

    Domyślnie

    Ten z "pekaesami" to siwyozzman parę lat temu


    Na scenie Monster Magnet


  8. #18
    Parmelira
    Gość

    Domyślnie

    wyglada troche na klimat lat 90 :P

  9. #19

    Domyślnie

    A kto był w chorzowie jak zaprezentowali kawałek z czarnej płyty ? Nie pamiętam który to rok był

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •