Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97

Wątek: Autoportret

  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarkko Zobacz posta
    Dex, Gdynia, Sopot jeden czort - umów nie na kawę po prostu - zamiast publicznie tutaj słodzić
    otóż to.

  2. #92
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Ok, przegłsowany

  3. #93

    Domyślnie

    ...No i skonczylo sie prawie matrymolnialnie

    A co do fotki... ja rowniez uwazam, ze ciut za ciasno. Czekam na nastepne.

    pozdr
    ______________________________
    D300 i kilka szkielek
    Moje fotki

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madlenne Zobacz posta
    Wstawiłam to foto żeby otrzymać komentatrze dot techniki. Gdybym wiedziała, że taki szał ciał się tu stworzy to by tego zdjęcia tu nie było;D
    cieszę się, że chociaż ty podchodzić do tego z dystansem.
    bo niektórzy koledzy to prawdziwymi flirciarzami się okazali

    zdjęcie niestety nie powala niczym. od ciasnoty, złego WB, aż po sam pomysł (ale auto rzeczywiście proste nie jest).
    co do urody się nie wypowiem. bo na tym forum ocenia się zdjęcia. ...ale gdybym powiedział, koledzy zauroczeni mogliby mnie zlinczować słownie...
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  5. #95

    Domyślnie

    Ładna ładna w dodatku z pięknego miasta Sopotu...chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcie trochę szersze i bez nakrętki tymbarka w ustach :P
    Ciekawe jest to, że też pracuję na laptopie i faktycznie mam zupełnie inne kolory niż mój brat na kompie, u mnie wszystko jest ciemniejsze ale tutaj kolory pomarańczowe strasznie

  6. #96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szelass Zobacz posta
    cieszę się, że chociaż ty podchodzić do tego z dystansem.
    bo niektórzy koledzy to prawdziwymi flirciarzami się okazali

    zdjęcie niestety nie powala niczym. od ciasnoty, złego WB, aż po sam pomysł (ale auto rzeczywiście proste nie jest).
    co do urody się nie wypowiem. bo na tym forum ocenia się zdjęcia. ...ale gdybym powiedział, koledzy zauroczeni mogliby mnie zlinczować słownie...
    dzięki za konstruktywną krytykę!
    p.s. Naprawdę nie chciałam by ten wątek rozwinął się w złym kierunku. Bo wyszło ciutkę dziwnie. I nie wszystkim muszę się podobać. Także luz blues

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Ładna ładna w dodatku z pięknego miasta Sopotu...chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcie trochę szersze i bez nakrętki tymbarka w ustach :P
    Ciekawe jest to, że też pracuję na laptopie i faktycznie mam zupełnie inne kolory niż mój brat na kompie, u mnie wszystko jest ciemniejsze ale tutaj kolory pomarańczowe strasznie
    Ja mam 2 laptopy i pc. Jedyne dobre odwzorowanie kolorów oferuje mi monitor od pc. Jeden laptop robi coś dziwnego z obrazem i kolorami tzn. osłabia je znacząco i wychodzi właśnie wściekła saturacja, drugi lepszy ale to też nie to.
    Co do kadru - bez statywu i z obiektywem 18-105 jest mi trudno zrobić fajne foto z małą GO i dość szerokie. Bynajmniej moje umiejętności nie pozwalają jeszcze na uzyskanie dobrego zdjęcia w warunkach jakimi dysponuję.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •