Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez streetfighter69 Zobacz posta
    Hanibal, ja nigdzie nie napisalem zlego slowa o modelce, wiec mam nadzieje, ze nie do mnie pijesz z tym komentowaniem modelki Komentowalem zdjecia i twoj sposob pokazania modelki - nic wiecej. Zasugerowalem Ci tez, ze w takich warunkach, jakie mieliscie, moze lepiej bylo pojsc na jakosc, a nie na ilosc. Czy to nie jest KONSTRUKTYWNA opinia? Moze masz racje, ze czasem lepiej cos przemilczec niz kogos urazic, ale wydawalo mi sie, ze nikogo nie urazilem tym, co napisalem. A juz na pewno nie Marte, bo to Ty - jako fotograf - jestes odpowiedzialny za to, zeby modelke dobrze pokazac na zdjeciach. Zauwaz, ze wielu osobom nie spodobal sie sposob, w jaki pokazales Marte... a przeciez wszyscy znamy ja z jej autoportretow i naprawde, mowie szczerze, Novika z tamtych zdjec pokazana jest o niebo korzystniej, co dowodzi, ze ma duzy potencjal, ale niekoniecznie latwy do wykorzystania. Moim prywatnym zdaniem ona nie pasuje do takich spontanow na ulicy, gdzie dzieje sie zbyt duzo i zbyt szybko, aby zdolac pokazac ja w odpowiedni sposob.
    PEACE!
    no i widzisz juz rozmawiamy inaczej....
    zaczne od tego iz widzialem marty reakcje w momencie kiedy przeczytala twoj komentarz... i to co ci na niego odpisala...
    drugie nic mi nie sugerowales tylko napisales swoje odczucia.. mz złe. jak rowniez napisalem popelnilem bląd w pokazaniu modelki z profilu... zdjecie jedno oraz siedzaca z profilu zdjecie jedno stad twoje odczucia... to moj blad i zadje sobie z niego sprawe...
    powiem tak podczas spotkania nie poszlismy ani na ilosc ani na jakosc... bo zdjec duzo nie mam i nie wyrwala mnie z butow wiekszosc. sam stwierdzilem marcie ze nie jestem z nich zadowolony tak jakbym chcial. wiem ze marta ma ogromny potencjal jesli chodzi o fotografie portretowa... ale gwarantuje ze przejedzie sie na tym nie jeden fotograf... poniewaz Novika jest ciezka do sfotografowania.
    Ona sama zna siebie najlepiej i wiejak pokazac siebie... czy nie macie tak ze pierwsze zdjecia z sesji ida zawsze do kosza kiedy poznajecie modelke to jak sie jej swiatlo na buzi uklada... jak sie zachowuje podczas zdjec i pare innych rzeczy ?
    jestem przekonany ze jesli Marta pozwoli mi kiedys na dluzsze spotkanie i powazniejsza sesje to podolam wyzwaniu bo znam Marte jak nikt tutaj no prawie jak nikt.. i wiem ze moge jej zrobic lepsze fotki.

    moje zalozenie tych zdjec bylo proste... nikt z Was nie robil nigdy marcie zdjec.... znacie ja tylko z jej wlasnego wizerunku ktory sama selektywnie Wam go pokazuje. Ja mimo wszystko pokazalem Marte z innej strony
    osobisice uwazam rowniez ze marta idealnie pasuje do fotografii ulicznej ... jej spontanicznosc i sposob zachowania podczas sesji powoduje ze pracuje sie nadwyraz lekko...

    jesli mi si eto nie udalo trudno...
    uda sie nastepnym razem...

    ps ktorystam: ale dwa strzaly sa ok nawet bardzo ok i wydaje mi sie ze niejeden uzytkownik by sie ich nie powstydził
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #42

    Domyślnie

    Hanni, idz na piwko
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #43

    Domyślnie

    nie pijam .. niestety
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  4. #44

    Domyślnie

    Hmm, najgorsza jest dla mnie zawsze burza w szklance wody. Sprawa jest jasna i nie ma co tu debatować. Lepiej robie zdjęcia niż do nich pozuje... Nie gniewam się za uwagi w moją stronę. Spoko jestem jaka jestem.... no i wielkich cudów tu się nie zdziała. Ale sesje zaliczama do bardzo udanych... nawet jak wam się nie podoba. Sprawa jasna i prosta, więc skoro Ty Hani nie pijesz ja pójde na piwko za Ciebie

  5. #45

    Domyślnie

    4
    NIKON D90 + 18-105 VR + NIKORR 35mm 1.8G + Metz 48 AF-1

    Dars

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •