Close

Strona 51 z 146 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1454
  1. #501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BoloSr Zobacz posta
    a mnie to troche smieszy bo aparat do zdjeci to powinien zdjecia robic a nie filmy krecic toc od tego jest kamera
    wiec nie powinno sie tego oczerniac tylko brac i nie marudzic jak daja
    ale to tylko moje zdanie
    Pozwolę niezgodzić się z takim podejściem.
    Jeżeli już producent zdecydował się na zaimplementowanie w aparacie funkcji nagrywania filmów to czemu okroił nagrywanie dźwięku?
    Mogli sobie darować taką pseudo funkcjonalność. Może dzięki temu aparat byłby tańszy? A tak, płacisz za dodatkową funkcję, która jest kiepsko zrobiona.
    Ostatnio edytowane przez killertowa ; 21-08-2010 o 23:29

  2. #502

    Domyślnie

    a co powiecie na "The Nikon D90 replacement may have a 100% viewfinder coverage and dual memory card slots" dla mnie bomba, aby nie okazała się tylko mrzonką
    Piotr

  3. #503

    Domyślnie

    nie wiele tych zmian

  4. #504

    Domyślnie

    ale ta specyfikacja znów opiera się na matryct sony. Skoro D3100 ma matrycę własną, to nie chce mi sie wierzyć żeby następca D90 miał znów matrycę sony.
    Z drugiej strony, jeśli jest trpochę prawdy w "zapowiedziach" dotyczących tej nowej matrycy sony: "ISO100-25600, ISO6400′s noise just like a900′s ISO400" to ja chę taką zobaczyć, najlepiej w następcy D300
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #505

    Domyślnie

    I ja też !

  6. #506

    Domyślnie

    "ISO100-25600, ISO6400′s noise just like a900′s ISO400"

    to by było piękne, chyba nawet zbyt piękne,
    ale jeśli do D3100 poszła nowa matryca CMOS, to do wyższych modeli raczej nie pójdzie ta sama. Już gdzieś pisałem że zacząłem się trochę ślinić do tego co jeszcze może się ukazać nowego na DX, bo od dłuższego czasu wypatruję d400 jak kania dżdżu. I wydaje się że to oczekiwanie, choć długie, może przynieść miłą niespodziankę.

    Jeżeli Nikon sam opracowuje nowe matryce - może być nieźle z szumami. Ostatnio sporo mówi się o BSI, jak dotąd w żadnej matrycy Nikona tej technologii nie ma, ale być może zostawili sobie ją właśnie dla wyższych modeli DX. Zysk na szumach w tej technologii w produkowanych już matrycach 1/2,5" jest znaczny, do tego mikrosoczewki - i jest mój koncert życzeń czyli DX o możliwościach zbliżonych do D700.
    Jeszcze dodać do tego porządny wizjer o dużym powiększeniu - i będzie miód.
    D200 i trochę różności.

  7. #507

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Waldo11 Zobacz posta
    Jeżeli Nikon sam opracowuje nowe matryce - może być nieźle z szumami. Ostatnio sporo mówi się o BSI, jak dotąd w żadnej matrycy Nikona tej technologii nie ma, ale być może zostawili sobie ją właśnie dla wyższych modeli DX. Zysk na szumach w tej technologii w produkowanych już matrycach 1/2,5" jest znaczny
    tyko dowcip polega ze zysk na tej technologii w duzych matrycach jest duzo mniejszy niz w tych malych... chodzi o to ze na duzych "elektronika" zajmuja na tyle malo powierzchni, ze jej przeniesienie na druga strone nie ma takiego efektu jak na tych znaczkach pocztowych

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Z drugiej strony, jeśli jest trochę prawdy w "zapowiedziach" dotyczących tej nowej matrycy sony: "ISO100-25600, ISO6400′s noise just like a900′s ISO400" to ja chcę taką zobaczyć, najlepiej w następcy D300
    Coś w tym chyba jest
    http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=33&t=6562
    | D80 | F70 | 18-55II | 50/1.8D | S70-200/2.8II | SB-600 |

  9. #509

    Domyślnie

    Takiej informacji chyba jeszcze tutaj nie było, następca d90 będzie się nazywał d7000 link

  10. #510

    Domyślnie

    Było i to nawet na tej stronie

Strona 51 z 146 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •