Close

Strona 134 z 146 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 331 do 1 340 z 1454
  1. #1331

    Domyślnie

    Jak myślicie, kiedy będzie premiera następcy D7200 i na co można będzie liczyć jeśli chodzi o parametry ?
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  2. #1332

    Domyślnie

    myślę że nie za wiele - coś mogą pogorszyć, coś zmienić, poprawki jakieś minimalne (jak kiedyś u canona 50D vs 60D kiedy w międzyczasie pojawił się 7D). Teraz mają w ofercie d500 i sądzę że nie będę zbliżać serii D7xxx do topowego DXa.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #1333

    Domyślnie

    Ale jak by poprawili bufor i AF jeszcze trochę na + w stosunku do 7200 to by było git, a nie musiało by być tam gibanych ekraników, wifi, blutooth, szerokiego pokrycia punktami AF i innych, które są w D500
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #1334

    Domyślnie

    może poprawią - ja napisałem tylko co wydaje mi się rozsądne z punktu widzenia interesów firmy czy tak będzie - wie tylko nikon
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #1335

    Domyślnie

    A no to oczywista oczywistość, choć marzenia można mieć
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #1336

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    A no to oczywista oczywistość, choć marzenia można mieć
    Moim marzeniem jest aby w następcy D7100/7200 dodali jeszcze na tylnej ściance 3 przyciski:
    1. Niebieski z literką "F" / Facebook /
    2. Niebieski z białym ptaszkiem / Twitter /
    3. Z napisem "I" jak Instagram.
    Teraz wszystko idzie w tym kierunku i takie coś było by trendy Bo co tam jakieś fi-fi i geotagi czy gibano - dotykowe ekraniki?

    __________________________________________________ ____
    D7100 + Sigma 50 mm f/1.4 EX DG HSM
    N AF-S 70-300 mm f/4.5-5.6G IF-ED VR + N AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED

  7. #1337

    Domyślnie

    ... właśnie też myślę, że jeśli niebawem pojawi się następca to niestety daleko mu będzie do D500, bo nie potrzebują robić mu wewnętrznej konkurencji. Podejrzewam, że niestety raczej dodadzą nowoczesne "duperele" w stylu facebook-a
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  8. #1338

    Domyślnie

    ... i koniecznie na "pokładzie" następcy D7200 ... Android ... aby mógł obsłużyć te wszystkie fecebooki, twittery, instagramy ...
    A tak na poważnie ... król jest tylko jeden w DX Nikona ... D500 ... a więc rewelacji nie należy się spodziewać ...

  9. #1339
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Android w nikonie to byłby spory krok do przodu, możliwości instalowania różnych appek daje takie możliwości że nawet trudno teraz ogarnąć temat, jednak nowy D7xxx to pewnie dopiero początek 2018, wcześniej odświeżenie D3xxx i D6xx.

  10. #1340

    Domyślnie

    Żarty żartami ale seria D7xxx jak na dzisiejsze czasy doszła już do pewnej ściany możliwości technologicznych jeśli chodzi o pozycjonowanie Nikona w lustrzankach DX. Wszystko pozamiatał D500 i dla siódemek pozostały tylko maleńkie pierdoły które można jeszcze wrzucić. Zapewne skończy się to na dodaniu gibanego dotykowego ekraniku. Może zejdą z rozdzielczością matrycy na 20 mpx plus jakiś lift procesora. I co dalej? Trudno poprawiać coś doskonałego tym bardziej jak wie się, że nie można zbliżyć się do klasy D500.
    Z drugiej strony osobiście jakoś mi to obojętne. Nabyłem miesiąc temu nowiutkiego D7100 i wiem, że akurat dla mnie to i tak jest sprzęt na długie lata. Dla zaawansowanego amatora, i nie tylko, 7100 ma wszystko to co pozwala na pełną zabawę w fotografię. Teraz dla mnie pozostała żonglerka obiektywami. Tu jest dużo do poprawienia i kupienia.

    __________________________________________________ ____
    D7100 + Sigma 50 mm f/1.4 EX DG HSM
    N AF-S 70-300 mm f/4.5-5.6G IF-ED VR + N AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED

Strona 134 z 146 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •