Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Nina

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    1.Oparcie takiej modelki o ten element polnej infrastruktury to chybiony pomysł.Ukośny horyzont rozprasza,za duża GO.
    2.Na tym wyszła ślicznie(nie było to trudne).Refleksy w oczach bym usunął bo działają trochę rozpraszająco.Może to przez ich centralność?
    D300

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dany172 Zobacz posta
    1.Oparcie takiej modelki o ten element polnej infrastruktury to chybiony pomysł.Ukośny horyzont rozprasza,za duża GO.
    2.Na tym wyszła ślicznie(nie było to trudne).Refleksy w oczach bym usunął bo działają trochę rozpraszająco.Może to przez ich centralność?
    Dzięki mam nadzieję coś jeszcze pokazać z nią w roli głównej. Miałem chwilkę na to co widziałem. Jest z zagramanicy. Jak się uda zwerbować na sesję to pokaże coś innego.. ..mam nadzieję Ona się nawet nie ustawiała a kadry oryginał nic nie cięte itp. Jeszcze raz dzięki za pierwszy wpis przy moim pierwszym pokazaniu portretu na forum.

  4. #4
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    2 sie podoba ładny uśmiech. Może bym jednak uciachał tę śrube chyba, że tak ma być

  5. #5

    Domyślnie

    Modelka wzórszkoda,że nie dała się dłużej "kamerować"
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  6. #6

    Domyślnie

    Jest, udało się, poświęciła mi wczoraj ze 40min i wyjechała dziś do rodzinnej Norwegii. Mam nadzieję że będzie troszkę czasu i coś w miarę szybko pokażę. Biegałem jak głupi i moja pomoc z blendą też aby coś wyszło Się okaże czy nie zmarnowałem i tych 40 min

  7. #7

    Domyślnie

    3

    Widzę że kompresja zjadła trochę. Proszę o krytykę.

  8. #8

    Domyślnie

    Tylko jedno?40 minut,i tylko jedna fota?...no,ale rozumiem,pośpiech,nerwy...daj więcej,dziewczyna się podoba!
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  9. #9

    Domyślnie Aktualizacja

    Dziś już więcej nie pokaże bo więcej nie zdążyłem przygotować. Nerwów zazwyczaj nie mam dlatego też wybrałem portret a nie śluby Z czasem było krucho ale co ja się tłumaczę. Na tym widać niedokładnie "przyblendowanie" ale ocenę zostawiam wam...
    4

  10. #10

    Domyślnie

    Technicznie nie jestem dobra, ale podoba mi się to jak pokazałeś tą modelkę. Ma ona w sobie piękno.... moim zdaniem super. A ukośny horyzont mi nie przeszkadza na zdjeciu nr1.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •