Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Nina

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    Technicznie nie jestem dobra, ale podoba mi się to jak pokazałeś tą modelkę. Ma ona w sobie piękno.... moim zdaniem super. A ukośny horyzont mi nie przeszkadza na zdjeciu nr1.
    Dzięki novika za te jedynkę i ogólnie za post. Faktycznie ma w sobie to coś. Szkoda że czasami jest mało czasu ale odważyłem się stanąć na głowie choćby po te kilka kadrów Ponoć wraca za rok. Jak wszystko będzie ok wyduszę z 50min

  2. #12

    Domyślnie

    Pięknie jest...pięknie...oba portrety,eeech...oby tak dalej
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SADPUNK44 Zobacz posta
    Pięknie jest...pięknie...oba portrety,eeech...oby tak dalej
    Dzięki, za takie słowa warto dać coś jeszcze

    5

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki, za takie słowa warto dać coś jeszcze

    To mówisz,pojechała?szkoda...dobra robota...bez zbytniego PS-a,naturalnie...super,panie kruszyna
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SADPUNK44 Zobacz posta
    Dzięki, za takie słowa warto dać coś jeszcze

    To mówisz,pojechała?szkoda...dobra robota...bez zbytniego PS-a,naturalnie...super,panie kruszyna
    Pojechała pojechała niestety. Myślę że fajnie będzie jak za rok się spotkamy. Trochę długo ale każdy z nas dojrzeje może do czegoś innego, może lepszego

  6. #16

    Domyślnie

    5.Bardzo dobra.Po co czekać rok,w Norwegii na jesień na pewno są ładne plenery .
    D300

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dany172 Zobacz posta
    5.Bardzo dobra.Po co czekać rok,w Norwegii na jesień na pewno są ładne plenery .
    Nie zachęcać nie zachęcać bo jeszcze coś się w główce przekrzywi i się pojedzie Ale słyszałem że tam bardzo ciemno jest już na jesień. Trzeba by parasolki ciągnąć albo coś w stylu D3

  8. #18

    Domyślnie

    ta sam mina na wiekszosci zdjec...
    nie sztuka jest postawic laske przed aparatem i powiedziec usmiechnij sie...

    mi podchodzi tylko 3 ze wzgledu na kadr...
    skora mi sie nie widzi
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    ta sam mina na wiekszosci zdjec...
    nie sztuka jest postawic laske przed aparatem i powiedziec usmiechnij sie...

    mi podchodzi tylko 3 ze wzgledu na kadr...
    skora mi sie nie widzi
    Nie sztuka, nie sztuka zgadzam się, trzeba czegoś więcej. Brakuje pazura i dlatego jest w portrecie.
    Trójka mi tez najbardziej podchodzi z tych pokazanych i chyba z tego samego powodu. Ale napisz coś o tej skórze? Jestem ciekaw.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •