Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Gosia na farmie :)

    Witajcie właśnie przesiadam się na nowy system którym jest Nikon pierwszy raz zamieszczam tu zdjęcia, ale nie oznacza to że liczę na ulgowe traktowanie
    Zapraszam do komentowania

    modelka: Gosia http://maxmodels.pl/invulnerable.html

    1.


    2.


    ps. nie wiem czemu kolory załadowane na forum są bledsze od tych na kompie <może mała rada??>

  2. #2

    Domyślnie

    witaj na forum i wśród użytkowników nikona

    co do zdjęć - na jedyne bardzo przeszkadza cień, który rzuca modelka. po brzegach kadru widać, że chyba ciemno już było? Albo dodatkowa lampa albo strzelać o wcześniejszych porach dnia W każdym razie ja bym starał się zrobić coś z tym cieniem. Szkoda, że tak centralnie.. szkoda, że nie zachęciłeś modelki do uśmiechu, szkoda że tłem jest jednolita trwka..

    Na dwójce kompozycja nie porywa, szkoda że nie udało się bardziej odizolować tła. I znowu brakuje uśmiechu, choćby zarysu, przecież ta modelka taka ładna jest..

    Mimo wszystko to bardzo fajny debiut. Powodzenia i pozdrawiam
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj na forum
    Expertem nie jestem ale pierwsze co to rzucily mi sie w oczy spracowane gnojobiegi, lepiej by to jednak wygladalo w nowych
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  4. #4
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Moga byc stare, ale wtedy trzeba było modelke troszke upaćkać Troche ręce, troche na nogach, troche na twarzy. Sukienka też, ale pewnie na to by nie poszła

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •