Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ania

  1. #1

    Domyślnie Ania

    Witam, to już moja 4ta z kolei sesja z Anią Jednak dopiero teraz postanowiłam coś tutaj wstawić i będzie to mój debiut. Proszę o konstruktywne komentarze i rady, co można by było poprawić. Z góry bardzo dziękuję za to

    1.


    Jak się spodoba/albo i nie, to w najbliższym czasie wstawię kolejne z serii

    Pozdrawiam,
    Ola.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie pasuje mi kadr (za bardzo w lewo) i coś nie poszło z obróbką (kolorystyka) - jeżeli takowa była.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo, bardzo kiepsko. zaczalbym od pytania czym bylo robione zdjecie bo wyglada jak z komorki sladow obrobki tez nie widac. nie wchodzac w kwestie techniczne zwrocilbym uwage na kompozycje/kadr. w tym wypadku jest calkowicie nieprzemyslany. na tym zdjeciu uwage zwracaja tylko ladne, duze oczy
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  4. #4

    Domyślnie

    @szulif: czym było robione masz w exif zdjęcia mówi: D80 50/1.8 przy 1/640s

    co do samego zdjęcia, kolory jakieś wyblakłe, i ta biała plama z prawej za bardzo zwraca uwagę.
    D90: N18–105/3.5-5.6 VR, S70-300/4-5.6

  5. #5

    Domyślnie

    50/1.8 tak mydli na pelnej dziurze czy zdjecie niewyostrzone po zmiejszeniu?

    Kilka moim uwag ogolnych: 1) kompozycja bardzo statyczna, przypadkowa, modelka wyglada jakby uciekala z kadru (byloby lepiej gdybys ustawil ja po prawej stronie kadru), za malo przestrzeni wokol glowy. 2) kolor wyprany, bez zycia, skojarzenia z komorka sa tu faktycznie uzasadnione. 3) swiatlo bez zadnej koncepcji, plasko, plasko, plasko, wlosy zlewaja sie z tlem, co jeszcze bardziej splaszcza to zdjecie, tworzac przepaly i brak trojwymiarowosci.

    Masz swietny sprzet portretowy (D80 i 50/1. i fajna modelke wiec bierz sie do roboty i czekamy na duzo lepsze efekty twojej pracy
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za opinie, z portretami dopiero zaczynam, więc szczerze liczę na pomoc

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    bardzo, bardzo kiepsko. zaczalbym od pytania czym bylo robione zdjecie bo wyglada jak z komorki
    Aż tak źle?

    Cytat Zamieszczone przez streetfighter69 Zobacz posta
    50/1.8 tak mydli na pelnej dziurze czy zdjecie niewyostrzone po zmiejszeniu?

    Kilka moim uwag ogolnych: 1) kompozycja bardzo statyczna, przypadkowa, modelka wyglada jakby uciekala z kadru (byloby lepiej gdybys ustawil ja po prawej stronie kadru), za malo przestrzeni wokol glowy. 2) kolor wyprany, bez zycia, skojarzenia z komorka sa tu faktycznie uzasadnione. 3) swiatlo bez zadnej koncepcji, plasko, plasko, plasko, wlosy zlewaja sie z tlem, co jeszcze bardziej splaszcza to zdjecie, tworzac przepaly i brak trojwymiarowosci.

    Masz swietny sprzet portretowy (D80 i 50/1. i fajna modelke wiec bierz sie do roboty i czekamy na duzo lepsze efekty twojej pracy
    Chyba zapomniałam wyostrzyć.... Jakoś mi się spodobało, ale najwidoczniej nie mam gustu i warsztatu jak widać Dobrze, że sprowadziliście mnie na ziemię A modelka sama jest chętna na zdjęcia, więc z tym nie będzie problemu Pozostaje mi ćwiczyć

    A coś takiego?

    2.


  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ola-art Zobacz posta

    A modelka sama jest chętna na zdjęcia
    Kilka lekcji z Bogusiem Lindą przydałoby się twojej modelce zanim przystąpi do kolejnej sesji....

  8. #8
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    2 już lepsza Tylko mnie coś nie przekonuje kwadratowy kadr.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •