Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Emilia

  1. #1

    Domyślnie Emilia

    Z wczorajszego wypadu do parku.


    Oceniajcie i komentujcie.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #2

    Domyślnie

    Nie porwało mnie.
    Zwłaszcza kolorystycznie.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem czy to już książka McNally'ego zaczęła na mnie działać, ale światło do niczego. CIemno, płasko, bez wyrazu.

  4. #4

    Domyślnie

    niestety, szału nie ma. Zwykły portrecik.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  5. #5

    Domyślnie

    jak wyzej
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki za komenty. Chyba troche sie za bardzo napatrzylem przy obrobce na to zdjecie bo rzeczywiscie jest za Ciemne. Wersja troszke rozjaśniona niżej tak tylko jako ciekawostka. Wytłumaczcie mi tylko jedno. Już tyle razy widziałem określenie "płasko" w komentarzach do różnych zdjęć na forum i co dokładnie przez to rozumiecie? Brak wyraźnych cieni i wysokich tonów co nie uwydatnia tak kształtów fotografowanego przedmiotu/osoby? Bo ja właśnie to.

    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  7. #7

    Domyślnie

    W sumie nie tak łatwo jest mi wyjaśnić co rozumiem pod 'płasko' :P

    2 wersja lepsza

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie nie pasuje wyraz twarzy panny. Taka ni przestraszona ni smutna. Tak jakby mówiła "o Boże co tam się stało!" Kolorystycznie - mnie nie przeszkadza.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  9. #9
    forgetful
    Gość

    Domyślnie

    Prawa ręka ciągnie całą twarz do dołu, ten palec odchylający wargę, to wszystko wprowadza chaos do obrazu. światło a właściwie jego brak powoduje monotonię i tak jakoś to wszystko się gryzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •