Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskud
    jak włączysz opcję WB bracketing - to ta pokrętajka działa na trybie P
    Dzięki, rozjaśniło mi się Ale... czy pokrętłem będę wtedy zmieniał balans bieli, czy kombinacje przysłona/czas?

  2. #12

    Domyślnie

    ojoj widze ze wkompaktach to nie takie to wszystko proste ze jedno pokretło to do wielu rzeczy słuzy... he, he za szybko to sie pewnie tego nie obsluguje
    Mariusz Hajdarowicz

    F801s Nikor 24-50, S 70-300APO, 50 1.8, no i D70 KIT przybyła SB800

  3. #13

    Domyślnie

    zmieniać się będą kombinacje przysłona / czas
    D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskud
    zmieniać się będą kombinacje przysłona / czas
    O! Już wszystko wiem. Dziękuję

    [ Dodano: Czw 03 Mar, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez paskud
    jak włączysz opcję WB bracketing - to ta pokrętajka działa na trybie P
    Sprawdziłem przed chwilą, niestety czy z włączonym WB, czy bez, pokrętajka robi tylko tyle, że czasem pojawia '*' przy literce P. To wszystko. Niby zgodnie z instrukcją tak to powinno działać, jednak ni cholery nie wiem co to daje, skoro kombinacja przysłona/czas pozostaje cały czas taka sama.

  5. #15

    Domyślnie

    Zobacz czy w instrukcji i opisie mozliwosci aparatu masz definicje funkcji fleksji programowej. Jest to wlasnie mozliwa korekcja w trybie automatyki. Po pojawnieniu sie gwiazdki i przekreceniu kolka glownego nastawu, powinny zmieniac sie parametry naswietlania. Zasada jest taka ze automatyka w tym trybie tak dobiera te parametry, aby zdjecie bylo zawsze poprawnie naswietlone. Ustaw kolem nastawow gwiazdke na wyswietlaczu i glownym kolkiem przekrec nastawy. Jesli sie zmienia, bedzie to fleksja

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Zobacz czy w instrukcji i opisie mozliwosci aparatu masz definicje funkcji fleksji programowej. Jest to wlasnie mozliwa korekcja w trybie automatyki. Po pojawnieniu sie gwiazdki i przekreceniu kolka glownego nastawu, powinny zmieniac sie parametry naswietlania. Zasada jest taka ze automatyka w tym trybie tak dobiera te parametry, aby zdjecie bylo zawsze poprawnie naswietlone. Ustaw kolem nastawow gwiazdke na wyswietlaczu i glownym kolkiem przekrec nastawy. Jesli sie zmienia, bedzie to fleksja
    Sęk w tym, że w C5400 jest tylko jedno kółko. Wczoraj się trochę pobawiłem i widzę, że aparat daje radę jednak to zmieniać. Nie są to wielkie zmiany, np. przysłona w dół lub przysłona w górę i koniec... Ale widać tak ma być.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •