Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartello Zobacz posta
    Panowie... nie spodziewałem się że wątek jakoś specjalnie ewoluuje bez mojego udziału w tym wszystkim. Co do uwag i dyskusji na temat zdjęcia nr.3, to bardzo interesujące są i miło słuchać waszej polemiki, spojrzenia, interpretacji. Część z tego co napisaliście powinno trafić gdzieś, gdzie szersze grono ludzi będzie mogło to przeczytać, wyciągać wnioski, uczyć się. Takie moje zdanie.
    Rzeczywiście też przemknęło mi przez myśl, by wydzielić naszą dyskusję gdzieś do Cafe może, ale raczej by nie zaśmiecać Tobie wątku
    Co do ostatniego zdjęcia, to rzeczywiście może budzić miłe skojarzenia, a że jest wesołe w odbiorze - tym lepiej. Natomiast obróbka mniej mi przypadła do gustu, choć chyba jeszcze nie przekracza granicy kiczu, ale tylko-tylko. Ciekawe co na to inni.

  2. #32

    Domyślnie

    "Jestem Amatorem przez duże A... lecz dzięki takim wypowiedziom (ostrym bądź przychylnym) będe wiedział czy ide w złym lub dobrym kierunku i na co następnym razem bardziej zwracać uwagę."


    Wszystko fajnie ale nie kieruj się tylko wypowiedziami. To Ty przede wszystkim masz wiedzieć co Ci się podoba i gdzie chcesz ze swoja fotografią zajść. Skąd wiesz, że ktoś ma rację a Ty się mylisz - Przypuszczam, że wszyscy wielcy artyści zaczynali od pewnych wzorców, ale potem każdy obiera swoją drogę. Forumowe opinie - owszem są ważne - ale to tylko opinie - nie wzorce!

    Pozdrawiam i życzę powodzenia na własnej ścieżce.

  3. #33

    Domyślnie

    6 interesująca
    bieluś

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •