Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21

    Domyślnie

    OCZYWSCIE ZE NIE!

    Cenie sobie Nikona za sprzet, ale to co wyprawia mi z D70s to juz przesada.
    Kupilem D70s, niestety lampa sie popsula po 5 dniach - OK, moglo sie zdazyc...

    Oddalem go do sklepu, tam wyslali do Nikona, gwaracja przyjeta.
    tydzien - 0 odpowiedzi
    2 tygodnie - 0 odpowiedzi, wiec postanowilem sie juz dowiedziec, niestety uslyszlem, ze Nikon jeszcze nie zrobil
    3 tygonie - 0 odpowiedzi, krew mnie zalala, podobnie jak pana ze sklepu w ktorym kupilem. zadzwonil do nikona, nastepnego dnia dostal pismo ze jakas czesc jest potrzebna, sprowadzenie bedzie troche trwalo i planowany termin oddania 31.X
    Dowiaduje sie 1. XI bo przeciez 31 swieto zmarlych. Odpowiedz - NIC. Ponowny telefon do nikona - "aparat bedzie w ciagu tygodnia''. Dzwonie w srode... oczywyscie 'nic'
    Niezwyle zdenerwowany pan ze sklepu razem ze mna zadzwonil do Nikona gdzie uslyszal ze aparat bedzie za kolejna 10 dni...

    Do tej pory go nie dostalem!

    JAK MAM ROZMAWIAC Z TAK NIEPOWARZNA FIRMA?

  2. #22

    Domyślnie

    sprawa jest dosyć prosta - poprosić o zwrot kaski lub nowy egzemplarz
    a tak poza konkursem to po pierwsze nie ma święta zmarłych tylko jest Dzień Wszystkich Świętych a poza tym to przypada on włąśnie 1 listopda a nie 31 października kiedy to Amerykanie i część innych narodów bawi sie w helloween
    i na sam koniec ja jestem zadowolony z serwisu - uszkodził mi sie CP 5700 naprawili po miesiącu bezpłatnie (pomimo braku gwarancji) przyznając sie do wady fabrycznej - wcześniej to miało kosztować 1400 PLN
    D70 + NIKKOR 18-70 + SIGMA 70-210 + 1GB Kingston ELITE + 1 GB SANDISK + SB-800 / F50 35-80 D //CP 5700//

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikor Zobacz posta
    święta zmarłych tylko jest Dzień Wszystkich Świętych a poza tym to przypada on włąśnie 1 listopda a nie 31 października kiedy to Amerykanie i część innych narodów bawi sie w helloween
    jestem ateista, wiec zupelnie sie w tym niorjetuje, jezeli urazilem to serdecznie przepraszam

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    dzieki, link sie napewno przyda nie tylko teraz ale i na przyszlosc

  6. #26

    Cool Stało się!!!!!

    Powtarzam post z wątku "Kontakt z serwisem":

    Na przekór wszechobecnej opinii o okropieństwach i wszystkim co złe na Postępu 4:

    Jadę sobie wczoraj, podrzemując zletka, autobusem do domciu, a tu komóreczka świergoli:
    "Pański aparat jest gotów do odbioru. Wymieniona matryca."

    Oddany 25 października późnym popołudniem!

    I jak tu teraz psioczyć? Czy wyjątek od reguły?

    PZDR
    Paweł
    Fiat Lux

  7. #27

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolony z pracy serwisu. Naprawili mi aparat w 2 dni, zadzwonili ze jest do odbiorui byli bardzo mili. Nie mam nic do zarzucenia.

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    okolice Opola
    Posty
    174

    Domyślnie

    Ten serwis to jakieś nieporozumienie!
    Naprawa gwarancyjna w moim przypadku trwa już pięć tygodni.Cierpliwie czekałem cztery tygodnie. Kontaktu telefonicznego brak! ( nie obierają telefonów) po kilku emailach w końcu odpisali że aparat będzie naprawiony do 10 listopada i nadal cisza -odpowiedzi brak.
    D7200*Nikkor 17-55 f2,8 *Nikkor 35 f 1,8*SB 800.*


  9. #29

    Wink

    Ja jestem bardzo zadowolony z serwisu nikona, bo na szczescie nigdy nie korzystalem co nie znaczy ze jest nie dobry napewno cos tam potrafia zrobic
    D50 D80 D300 i cos tam jeszcze w sumie jakies 18kg
    www.photo.net/photos/Piotr%20Adamski www.piotrphotography.net

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Behemot Zobacz posta
    Witam,
    od jakiegoś czasu pilnie śledzę posty dotyczące jakości obsługi proponowanej w serwisie nikona i jednoznacznie wychodzi, że coś z nimi jest nie tak. Negatywnych wątków się już naczytałem ale czy jest ktoś zadowolony z jakości obsługi i usługi? Napiszcie czy jest w tym wszystkim coś pozytywnego co mogłoby rzucić inne światło na serwis.
    Pozdrawiam
    Ja jestem zadowolony z serwisu Nikona. W F55 padł czujnik autofocusa. Aparat działał sprawnie przy ręcznym ustawianiu ostrości, natomiast na automacie obiektyw biegał w tą i spowrotem. Było już po gwarancji. Zawiozłem aparat do serwisu Nikona w Warszawie. Otrzymałem informację, że to na 99% usterka, która jest wadą fabryczną i usuwają ją za darmo po gwarancji, natomiast istnieje 1% niepewności i wtedy ekspertyza kosztuje 50pln, lub naprawa pogwarancyjna za pieniądze. Naprawa miała trwać 1 m-c. Aparat zostawiłem ryzykując te 50pln. Po trzech tygodniach otrzymałem telefon, że moge odebrać naprawiony aparat. Naprawa profesjonalna, aparat czyściutki, wszystko w najlepszym porządku, nawet wyświetlacz był zaklejony folią ochronną. Aparat nadal uzytkuje mój ojciec i robi nim bardzo fajne zdjęcia. Model w sam raz dla emeryta, który kiedyś zaczynał od dalmierzowca Zorkij-4
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •