Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Yongnuo yn568ex II, kompatybilnosc

    Hej. Mam pytanie odnosnie wyzej wymienionej lampy. Czy ta sama lampa dziala przy systemie nikon i canon? Sytuacja jest taka iz posiadam voucher do sklepu internetowego, a mam problem z kontaktem z tym sklepem i nie moge dokladnie tego sprawdzic. Jesli ta sama lampa nie dziala na obu systemach, czego sie spodziewam, w jaki sposob moge to sprawdzic po obrazku lub po nazwie?
    Pozdrawiam

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  2. #2

    Domyślnie

    EX II jest tylko pod Canona.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki. W takim razie to samo pytanie, z tym ze przedmiotem jest lampa yongnuo yn568ex.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    To są dwie różne lampy. Jak nie ma w opisie na stronie sklepu, to chociaż EAN podają.

    http://www.cyfrowe.pl/szukaj.php?tekst=yn568&A=0

  5. #5

    Domyślnie

    Wiem. Potrzebuje drugiej lampy do oswietlenia backgroundu, nie musi to byc jakas super lampa, ale tak jak wspomnialem, mam voucher do konkretnego sklepu i chce kupic lampe. W tym sklepie nie ma wiele informacji na temat produktu. Chce miec pewnosc ze lampa ktora zamowie bedzie mi smigala na moim nikonie. Z gory dziekuje za odpowiedzi

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  6. #6

    Domyślnie

    Mane, Co to jest EAN?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dregnapieda Zobacz posta
    Wiem. Potrzebuje drugiej lampy do oswietlenia backgroundu, nie musi to byc jakas super lampa, ale tak jak wspomnialem, mam voucher do konkretnego sklepu i chce kupic lampe. W tym sklepie nie ma wiele informacji na temat produktu. Chce miec pewnosc ze lampa ktora zamowie bedzie mi smigala na moim nikonie. Z gory dziekuje za odpowiedzi

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Wykonanie telefonu do sklepu to mniej niż 5 minut. A Ty czekasz już ponad 200 Jeśli od 12ej masz problem z kontaktem telefonicznym, to ja bym olał ten sklep.

  8. #8

    Domyślnie

    Sory, ale pytalem sie o porade w sprawie lampy, a nie co do wyboru sklepu itd. Tak jak wspomnialem, mam voucher do tego sklepu, wiec go nie zmienie.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dregnapieda Zobacz posta
    Potrzebuje drugiej lampy do oswietlenia backgroundu, nie musi to byc jakas super lampa, ale tak jak wspomnialem, mam voucher do konkretnego sklepu
    Od tego mogłeś zacząć
    Jak chcesz wyzwalać tą lampę do tła, błyskami w systemie Nikona (lampa wbudowana w aparat lub lampa na sankach jako sterownik), jednym błyskiem (przez "prosta fotocelę"), wyzwalaczami radiowymi (zwykłe, proste, przenoszące tylko sygnał wyzwolenia błysku czy przenoszące TTL, umożliwiające zdalne zmiany ustawień lampy)?
    Czy to ma być tylko lampa "dodatkowa", zdalna, czy także zapasowa dla głównej (czyli: czy musi pracować w TTL, automatycznie, na sankach, czy wystarczy Ci lampa manualna)?

    Jak odpowiesz na tych kilka pytań, będzie łatwiej coś doradzić, bo niekoniecznie Twój wybór jest optymalny.
    Jeszcze jedno: voucher jest "kwotowy" typu "zakup do kwoty xxx" czy "produktowy", tzn. "na zakup konkretnego modelu lampy błyskowej"?

  10. #10

    Domyślnie

    Mam yongnuo 568ex I nie pamietam czy kupowalem to specjalnie pod nikona, chcialeb druga ppdobna lampe kupic, mam wyzwalacze radiowe, yongnuo 622n I tx. W sumie potzebuje lampy na szybko, ale jakby bylby to backup byloby tez dobrze. Jesli chcialbys mi pomoc to jakbys przeszperal sklep cex na terenie uk bylbym wdzieczny. Lub poprosty czy yongnuo 568ex sa dedykowane tylko dla nikona? Dzieki wielkie

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-02-2017, 19:06
  2. D5300 i lampa zewnętrzna YN568EX-problem
    By Marceli in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-10-2016, 20:29
  3. Wyzwalacz lamp Yongnuo RF-605N - D90 i Yongnuo 565ex
    By Prezo in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 22:38
  4. YN568EX zdalne błyskanie stroboskopowe.
    By Nikodemo in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 10:12
  5. D7000 lampa YN568EX vs YN568EX II - tryb master
    By herman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 15:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •