Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Krajobrazowo - burzowo

    Witam serdecznie,
    Moje pierwsze krajobrazowe, łódka a w tle burza nad Splitem.


  2. #2

    Domyślnie

    ale z jakoscia to przegioles...takich duzych kwadratow to ja nie widzialem od czasow c64

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    ale z jakoscia to przegioles...takich duzych kwadratow to ja nie widzialem od czasow c64
    O czym piszesz?...Chyba nie o widoku powiększonym 15 X....?..jaki to ma sens?...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    O czym piszesz?...Chyba nie o widoku powiększonym 15 X....?..jaki to ma sens?...
    pisze o pixelach, ktore maja 1.5mm na 1.5mm widok byl by calkiem przyjemny gdyby nie te piksele...ostatni raz takie widzialem w c64

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    pisze o pixelach, ktore maja 1.5mm na 1.5mm widok byl by calkiem przyjemny gdyby nie te piksele...ostatni raz takie widzialem w c64
    Domyślam się,ale albo oglądasz na ekranie kinowym albo powiększasz,szukając dziury w całym.....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Moze masz nieopatrznie powiekszanie zdjec w przegladarce wlaczone? Bo u mnie jest wszystko ok z jakoscia tego zdjecia...
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Domyślam się,ale albo oglądasz na ekranie kinowym albo powiększasz,szukając dziury w całym.....
    heh ogladam tona swoim Mac'ku 1440x900 popijajac Guinness'a w pubie w Inverness korzystam z mobilnego netu i to moze byc przyczyna...ale inne zdjecia wygladaja tak jak powinny...wiec nie wiem w czym problem...przegladam na Safari, zaraz sprawdze jak wyglada na FF...

    edit:
    na FF tez wyglada tak samo. zadnego powiekszania nie mam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    heh ogladam tona swoim Mac'ku 1440x900 popijajac Guinness'a w pubie w Inverness
    Sielanka A my tu w pracy...
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  9. #9

    Domyślnie

    popijajac Guinness'a
    To wszystko wyjaśnia.Jak po takim mydle można poprawnie odbierać..?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    hehe
    no nie całkiem to chciałem pokazać o czym piszecie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •