Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
  1. #21

    Domyślnie

    a ja wciaz nie dostalem odpowiedzi na swoje pytanie. Wiem, ze wczesne wpisanie na liste motywuje, ale nie chcialbym sie wycofywac w ostatniej chwili z braku odpowiedniego materialu. Jest cien szansy, ze wybiore sie gdzies nad wode i cos ustrzele, ale raczej nie moge sobie pozwolic na jezdzenie tylko w tym celu. A z szuflady korzystac nie mozna-szkoda bo mam cos, moim zdaniem, ciekawego, nie publikowanego na forum.
    Pozdrawiam
    B
    Pursue happiness with diligence

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Zaktualizowałem pierwszego posta i listę zadeklarowanych uczestników - jeśli kogoś brakuje to krzyczcie. A jak ktoś chce dołączyć to zapraszamy, tylko deklarujcie w miarę jednoznacznie swoją chęć udziału
    To ja krzyczę, zadeklarowałem się jako pierwszy i brak na liście
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #23

    Domyślnie

    darko - no właśnie dlatego napisałem żeby deklarować się jednoznacznie, a w pierwszym poście napisałeś "można by spróbować" W każdym razie już cię tam umieszczam

    Boryszuk - więc jest tak - oczywiście możesz się zadeklarować przed upływem terminu, jednak równie dobrze możesz to zrobić dziś i nie nadesłać pracy - w związku z nieograniczonymi listami uczestników tak ostatnio często bywa, że połowa i tak prac nie nadsyła, ale jeśli jest większa liczba chętnych zadeklarowanych na liście to ci co bardziej nieśmiali widząc zainteresowanie też zaczynają brać udział. Tak czy inaczej na kazdym kroku podkreślam, że Wyzwania to przede wszystkim forma dobrej zabawy i środek motywacyjny dla fotograficznych leniuchów

  4. #24

    Domyślnie

    no dobra, zobaczymy jak to bedzie z ta motywacja wpisuj Pan, Panie Dzieju...
    Pursue happiness with diligence

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Wojtku - mnie też możesz dopisać ale z pytajnikiem.
    jadę teraz nad morze i może coś upoluję
    potem nie będę miał okazji, więc jak teraz nie trafię na żagiel, to odpadam
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  7. #27

    Domyślnie

    no i odpadłem :/
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    no i odpadłem :/
    Co odpadłem? Nie marudź mi tu bo masz jeszcze duuuużo czasu więc do roboty

  9. #29

    Domyślnie

    ale mało perspektyw na żagle
    oczywiście, że jak coś dorwę, to nie odpuszczę
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    ale mało perspektyw na żagle
    Widać, że z urlopu wróciłeś boś leniwy strasznie :P Nie mów mi że w Krakowie żagla nie znajdziesz...

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •