Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Swiat zabawek - zabawa z cls'em

    Witam
    Namowilem wczoraj moje male modelki do pozowania, zeby troszke potrenowac z cls-em i postanowilem pokazac cos z tej sesji. Moze podpowiecie mi na czym bardziej sie koncentrowac by bylo lepiej


    1.
    2.
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    - widać, że dziewczyny (dziewczyna) nie bardzo były zadowolone z pozowania
    - stylizacja (makijaż) na pierwszym zdjęciu MZ nie trafiony
    - mimo, że to dział "fotografia albumowa" można było ię postarać aby to wszystko wyglądało bardziej naturalnie..
    Ogólnie jestem na nie..
    CLS może zadziałał ale co z tego jak zdjęcia kiepskawe..
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kedazi Zobacz posta
    - widać, że dziewczyny (dziewczyna) nie bardzo były zadowolone z pozowania
    - stylizacja (makijaż) na pierwszym zdjęciu MZ nie trafiony
    - mimo, że to dział "fotografia albumowa" można było ię postarać aby to wszystko wyglądało bardziej naturalnie..
    Ogólnie jestem na nie..
    CLS może zadziałał ale co z tego jak zdjęcia kiepskawe..
    Pozdrawiam
    Wydaje mi się, że raczej nie skumałeś przesłania

    Pierwsze zdjęcia naprawdę mocne.

    A tak btw to takie stylizacje to już raczej nie fotografia albumowa
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Wydaje mi się, że raczej nie skumałeś przesłania
    No to chciałbym abyś mi to "przesłanie" z tego zdjęcia wyjaśnił w prostszy sposób - bo nie kumam.
    ewentualnie opisz co Ty zaj... ego widzisz w tym zdjęciu...

  5. #5

    Domyślnie

    Nie będę tutaj pisał powieści na temat przesłania zdjęcia tym bardziej nie mojego, bo nie mam zamiaru zgrywać tutaj roli jakiegoś obrońcy Ja to odbieram jako przedstawienie dziewczyny/dziecka jako jednej z wielu zabawek leżących gdzieś w kącie ot co koniec i kropka.

    Poza tym wyczuwam jakieś nieuzasadnione uniesienie emocjonalne w tonie twojej wypowiedzi Proponuję wrzucić na luz

    Pozdrawiam
    Piotrek
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    33

    Domyślnie

    Niestety ale do mnie też to nie przemawia. Nie jestem jakimś tam znawcą ale wyrażam tylko swoją opinię. Za dużo makijażu MZ. A na drugim modelka chyba niezbyt była zadowolona z sesyjki.
    Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta

    Poza tym wyczuwam jakieś nieuzasadnione uniesienie emocjonalne w tonie twojej wypowiedzi Proponuję wrzucić na luz
    Widzisz Piotrze wyczuwasz nieuzasadnione uniesienie emocjonalne a tak nie jest. Skoro opisałem te zdjcia wg własnych przekonań a Ty mi opisujesz, że nie kumam więc chciałbym się dowiedzieć jak to jest.. czy faktycznie nie bardzo potrafię odbierać przesłania czy po prostu tych przesłań nie ma. I dlatego poprosiłem abyś mi opisał co faktycznie jest tym "przesłaniem", bo jak wiadomo nie jest sztuką pomalować dziecko posadzić w stercie miśków, błysnąć paroma lampkami w CLS i po krzyku.
    Zresztą pojawi się autor to myślę, że rozwieje wszelkie wątpliwości..
    pozdrawiam Grzesiek

  8. #8

    Domyślnie

    Dzieki za zainteresowanie, zalezalo mi na tym by wygladalo sztucznie - jak napisal kobyll - dziewczyny mialy udawac lalki, i zalezalo mi zeby nie okazywaly zadnych emocji. Przyznaje, ze makijaz byl dosc mocny. Widzialem juz w tym dziale duzo innych zdjec ktore nie mialy wogole zadnego przeslania ale byly poprawne technicznie i ludzie na ten temat dyskutowali. Wiem, dopiero sie ucze wiec mam nadzieje, ze z czasem dojde do tego czego unikac na zdjeciu - pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka mi się podoba i odniesienie dziecka do lalki do mnie trafia. Dwójka taka sobie.. bałagan w kadrze przeszkadza.
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  10. #10

    Domyślnie

    Vespalock - dzieki, taki wlasnie mial byc przekaz tego zdjecia i jezeli ktos to dostrzegl to znaczy, ze przynajmniej czesciowo udalo mi sie uzyskac to co zamierzalem, gdyby jeszcze moje umiejetnosci pod wzgledem obrobki, chociaz troche zblizone byly to prac niektorych osob odwiedzajacych to forum byc moze zdjecie byloby latwiejsze w odbiorze dla wiekszosci

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •