Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Nikon D70s - czy to normalne?

    Mam w pliku powiedzmy X zdjecia, ktora ogladam w aparacie. pozniej przenosze ten plik na kompa, gdzie je ogladam. mam powiedzmy sobie "takie widzi mi sie", ze chce je ponownie ogladac w aparacie. przenosze folder z kompa na karte i chce ogladac w aparacie. dlaczego sa wowcz nie widoczne na lcd aparatu? czy to normalne czy moj aparat .......... prosze o odpowiedz
    Takie tam starocie

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotereks Zobacz posta
    Mam w pliku powiedzmy X zdjecia, ktora ogladam w aparacie. pozniej przenosze ten plik na kompa, gdzie je ogladam. mam powiedzmy sobie "takie widzi mi sie", ze chce je ponownie ogladac w aparacie. przenosze folder z kompa na karte i chce ogladac w aparacie. dlaczego sa wowcz nie widoczne na lcd aparatu? czy to normalne czy moj aparat .......... prosze o odpowiedz
    Nawet nie wpadlem na to zeby tak robic......ale wydaje mi sie ze to normalne

  3. #3

    Domyślnie

    Normalne.
    d80
    Przed chwilą przetestowałem na NEF-ie i jpg.
    Po wgraniu z PC na kartę body fotek nie widzi.
    ... N17-55/2.8 ...

  4. #4

    Domyślnie

    u mnie to samo
    -> puszka, kilka słoików i błyskotka......

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    już kiedyś o tym było, tak jest, sprawdziłem, bo kiedyś szefowi chcieliśmy zrobić numer i dograć mu gorące fotki ale nie wyszło

  6. #6

    Domyślnie

    Prawdopodobnie pliki sa tworzone wedlug jakiejs wlasnej struktury. Podobnie jak z grami komputerowymi. Mimo, ze skopiujesz na zywca orginal, to kopii juz nie odpalisz, bo odpowiednie pliki musza byc w odpowiednich obszarach plyty.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  7. #7

    Domyślnie dzieki

    dzieki za wszystkie odpowiedzi. a co sadzicie o tym - http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=105204
    Takie tam starocie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    Prawdopodobnie pliki sa tworzone wedlug jakiejs wlasnej struktury. Podobnie jak z grami komputerowymi. Mimo, ze skopiujesz na zywca orginal, to kopii juz nie odpalisz, bo odpowiednie pliki musza byc w odpowiednich obszarach plyty.
    tylko najsmieszniejsze jest to, ze moje nikonowskie pliki wgrywam z kompa do kompaktu minolty i wszystko widze heheh
    Takie tam starocie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotereks Zobacz posta
    Mam w pliku powiedzmy X zdjecia, ktora ogladam w aparacie. pozniej przenosze ten plik na kompa, gdzie je ogladam. mam powiedzmy sobie "takie widzi mi sie", ze chce je ponownie ogladac w aparacie. przenosze folder z kompa na karte i chce ogladac w aparacie. dlaczego sa wowcz nie widoczne na lcd aparatu? czy to normalne czy moj aparat .......... prosze o odpowiedz
    Właśnie sprawdziłem, skopiowałem kilka starych zdjęć (RAW'y ) sprzed 2,3 lat na kartę do folderu na którym aktualnie zapisuje aparat - wszystkie zdjęcia są widoczne - łącznie z tymi które zrobiłem wczoraj .

    Sprawdziłem na D70s , 8800 - karty SanDisk , Kingston .

    Jedynie JPG'i które były otwierane i edytowane nie chcą się wyświetlić w aparacie.
    EDIT:
    Zmiana nazwy pliku z np. DSC_3003.JPG na fot0001.JPG również powoduje, że pliku nie można wyświetlić w aparacie.
    Niektóre programy do katalogowania zdjęć automatycznie zmieniają nazwy.

    Cytat Zamieszczone przez piotereks Zobacz posta
    tylko najsmieszniejsze jest to, ze moje nikonowskie pliki wgrywam z kompa do kompaktu minolty i wszystko widze heheh
    Też tak mam - oglądam na Nikonie fotki z Panasonica - ale widoczne są jedynie miniaturki "zaszyte" w JPG (nie działa przybliżanie).
    Ostatnio edytowane przez mww7 ; 20-07-2009 o 19:03

  10. #10

    Domyślnie

    Kiedyś miałem to samo w swoim D70. Chyba dużo zależy od softu i egzemplarza...
    Troszkę gratów w ciężkiej torbie....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •