Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Współpraca pilota ML-L3 z D90

    Mam problem współpracy pilota ML-L3 z aparatem D90.
    Po włączeniu trybu manualnego M i czasu „ bulb” , następnie wybraniu trybu sterowania z pilota, po pierwszym wciśnięciu przycisku pilota aparat ustawia ostrość i otwiera migawkę po drugim wciśnięciu zamyka . Jednak następnie, mam niespodziankę sam otwiera migawkę ponownie. Po wciśnięciu pilota zamyka ją, ale ponownie otwiera sam bez polecenia z pilota i tak kilka razy jak gdyby wykonywał serie zdjęć. Czy ktoś spotkał się z takim działaniem i znalazł rozwiązanie.
    Pozdrawiam Ireneusz

  2. #2

    Domyślnie

    Pokickaly Ci sie dzialy.


    A mi sie nawet rymnelo.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Pokickaly Ci sie dzialy.


    A mi sie nawet rymnelo.
    Witam Irku ja tez mam podobny problem,ustawienia mam podobne jak ty zwalniam spust migawki z pilta i zrazkonczy naswietlanie nastepny problem to taki ze zwlniam spust migawki z pilota robi zdjecie po nastepnym wcisnieciu pilota konczy rejestrowanie i rownoczesnie rozpoczyna nowa sesje.Sprawdzilem na dwoch body d90 i podobna jest reakcia,stawiam na pilot mam zamiar go reklamowac

  4. #4
    talki
    Gość

    Domyślnie pilot + d90

    i jak udało Ci się rozwiązać tą sprawę? ja mam dokładnie tak samo, zainwestowalem co prawda w wężyk, ale nie daje mi to spokoju. Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Dzial D40-D7k nie inaczej....
    Dodam, ze ja nie mam takiego problemu na D90

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •