Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: D2xs vs D300

  1. #1

    Domyślnie D2xs vs D300

    Witam,

    Od pewnego czasu zamierzam się z wymianą mojego ukochanego D70s na coś z większym kalibrem. Padło na D2xs albo D300 jednak nie jestem w stanie powiedzieć czym tak na prawdę różnią się te dwa aparaty (poza wbudowanym gripem Poproszę o konkretną odpowiedź bez zgryźliwych i uszczypliwych pogadanek

    To już przeglądnąłem:

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6728&p=3

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4395
    Boguslaw Glegola
    www.glegola.co.uk GG: 2383535

  2. #2

    Domyślnie

    Był wątek zatytułowany dokładnie tak jak pytanie odnoszące się do Twoich poszukiwań funkcja szukaj
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  3. #3

    Domyślnie

    byl jakis czas temu u nas watek na tym forum, gdzie temat zostal przeryty wzdluz i wszerz... uzyj wyszukiwarki

    konkluzja byla taka, ze jako aparat ogolnego przeznaczenia jednak lepiej d300

  4. #4

    Domyślnie

    szukaj wyświetla mi się tylko w połowie (sam nie wiem dlaczego) ale po omacku znalazłem D300 vs D70 oraz vs 5d czy jakoś tak

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    byl jakis czas temu u nas watek na tym forum, gdzie temat zostal przeryty wzdluz i wszerz... uzyj wyszukiwarki

    konkluzja byla taka, ze jako aparat ogolnego przeznaczenia jednak lepiej d300
    O! i czegoś takiego potrzebowałem! tylko jeszcze jedno zdanie więcej i będzie super
    Ostatnio edytowane przez Boguslaw ; 30-06-2009 o 23:34
    Boguslaw Glegola
    www.glegola.co.uk GG: 2383535

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek Charchuła Zobacz posta
    no i po sprawie! Wielkie Dzięki, znów Nikon króluje (nad Canonem:P) Szkoda że nie ma tutaj czatu mógł bym tego się dowiedzieć bez zbędnych tematów.
    Boguslaw Glegola
    www.glegola.co.uk GG: 2383535

  7. #7

    Domyślnie

    D300 wygrywa z D2X _wylacznie matryca_ (no i monitorkiem LCD, ale to pomijalne)

    A wiem, bo mialem: D300, D700 i D2X teraz.

    Zatem uwaga, decyzje trzeba mimo wszystko przemyslec.

    EDIT:
    (powyzsza opinia jest absolutnie subiektywna.)
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •