Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62
  1. #61

    Domyślnie

    Dużo osób (prawie wszyscy chcą być fotografami ślubnymi) zazdrości fotografom ślubnym kasy za wesela, że niby dużo zarabiają. A to robota trudna, ciężka i jeszcze na paliwo nie wystarczy.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 28-08-2009 o 08:29 Powód: pis.

  2. #62

    Domyślnie

    no to ja ponad 2 lata temu w czerwcu, D50, jakis czas predzej kupiona SB 600, oryginalny aku i kupiony zaraz po kupnie aparatu na necie zamiennik aku do body. 2 karty po 2 giba ... sasiedzi z podwórka proszą mnie o zdjęcia na ślubie no to ok.

    Ciemny kościół, ale zdjęcia wychodzą całkiem całkiem, pstrykam pstrykam, po kościele, ja zadowolony że jakoś dałem sobie rade, wychodzimy przed kościół, goście składają życzenia, a mi nagle aku pada (zaczynałem pracę na zamienniku) w trakcie zapisu zdjęć na karcie. Włączam odtwarzanie zdjęć - a tu folder nie zawiera żadnych zdjęć. Zmieniłem aku na oryginał, ale na karcie nic. Jeszcze ją głupi sformatowałem odruchowo. Na szczęście wpadłem na to żeby na niej nic więcej nie zapisywać zmieniłem kartę i pstrykam dalej. Na weselu powiedziałem bratu pana mlodego co się stało, on na to że trudno się mówi. Wesele zrobiłem i było ok, ale z wizją braku zdjęć z kościoła.
    Wróciłem do domu ok 4 rano, załamany szukając wszystkich możliwych programów do odzyskiwania danych. Pierwszy odzyskał zdjęcia tak, że od pasa w góre był mój wyjazd do Sopotu, a od pasa w dół wesele bądź odwrotnie... zasnąłem załamany.

    Obudziłem się około 8 i dalej jazda z odzyskiwaniem.... trzeci program odzyskał wszystkie zdjęcia...

    dareknik dobrze pisze - kasa za wesela wabi, tym bardziej jeśli ktoś już ma wyrobioną markę... jednak odpowiedzialność kolosalna.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •