Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie Ze specjalną dedykacją

    Dzisiaj ze specjalną dedykacją dla osoby, która jest prawdziwym aniołem. Zostałam hojnie obdarowana Fuji S5 Pro i zapamiętam ten gest do końca życia. To w sumie dzięki temu forum i tej szczególnej osobie, powróciła moja wiara w ludzi. Ciężko opisać słowami co się czuje w takich chwilach ...a i łezka pojawia się za każdym razem Dziękuję (prawie) anonimowy darczyńco :*

    W podziękowaniu troszkę zdjęć z tego cacka - niewiele mogłam poszaleć bo deszcz pada prawie non stop . Trochę czasu też minie zanim się wprawie bo ten aparat to zupełnie inna bajka Inaczej się pracuje, inny obraz, kolory - ale myślę, że dogadujemy się z dnia na dzień coraz lepiej


    PS - mam nadzieję, że mnie teraz stąd nikt nie wyprosi ze względu na to fuji bo ja bardzo chcę zostać ! plissssss

    Aaaa.... może ktoś mi powie jak mam zrobić żeby mi nie wycinało exiffów ??? Nic nie ruszałam a mi wycina

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.

  2. #2

    Domyślnie

    7 i 8 odstają ! Świetne
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #3

    Domyślnie

    8 fenomenalna reszta tez swietna. EXIF-a bys mogla zostawic swietne kolorki i swiatlo kadry trafione Duzy plus
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    7 i 8 odstają ! Świetne
    Do wymienionych dodałbym jeszcze 2.
    Choc tak naprawdę wszystkie te zdjęcia emanują niezwykłym ciepłem.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  5. #5
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    7 i 8 odstają ! Świetne


    Cytat Zamieszczone przez perek83 Zobacz posta
    8 fenomenalna reszta tez swietna. EXIF-a bys mogla zostawic swietne kolorki i swiatlo kadry trafione Duzy plus
    Jak pisałam na górze to nie celowo - ale będę wdzięczna za wskazówkę jak je zostawiać

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Do wymienionych dodałbym jeszcze 2.
    Choc tak naprawdę wszystkie te zdjęcia emanują niezwykłym ciepłem.
    dziękuję

  6. #6

    Domyślnie

    Hej Po pierwsze gratulacje za nowe cacko, nikt Cię nie wyrzuci, bo Fuji to praktycznie Nikon i mało tego - bardzo chwalone

    Aniu - czym byś zdjęć nie robiła, robisz to doskonale, jak na nie patrzę to z ręką na sercu mam ochotę wywalić sprzęt i dać sobie spokój Jest super, jak zawsze!


    ...a jak wrażenia z AF'em po manualnych walkach?
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  7. #7

    Domyślnie

    dla mnie nr7 najlepsza, nastepnie nr8 i 9 (widzialem wczesniej na blogu).
    | Nikon |

  8. #8

    Domyślnie

    świetna seria - szacun

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koffee Zobacz posta
    ...Aaaa.... może ktoś mi powie jak mam zrobić żeby mi nie wycinało exiffów ??? Nic nie ruszałam a mi wycina
    A zapisujesz dla weba w PS? Tam jakoś wstępnie jest ustawione, że wycina Tak czy tak wcale to niegłupie, zdjęcia mniej ważą i szybciej się ładują
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  10. #10
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    Hej Po pierwsze gratulacje za nowe cacko, nikt Cię nie wyrzuci, bo Fuji to praktycznie Nikon i mało tego - bardzo chwalone

    Aniu - czym byś zdjęć nie robiła, robisz to doskonale, jak na nie patrzę to z ręką na sercu mam ochotę wywalić sprzęt i dać sobie spokój Jest super, jak zawsze!


    ...a jak wrażenia z AF'em po manualnych walkach?
    Oj Artur ani mi się waż takich myśli o odkładaniu sprzętu - kto inny robiłby takie reporterki dziecięce ????? Bo ja na pewno nie
    A AF heheheh - ciężko się przyzwyczaić - ciągle mam odruch kręcenia pierścieniem na obiektywie hehehe

    Cytat Zamieszczone przez mrcll Zobacz posta
    dla mnie nr7 najlepsza, nastepnie nr8 i 9 (widzialem wczesniej na blogu).
    No na blogu tylko 8 i 9 jest - dalej jestem zblokowana bo ktos mało uprzejmy wrzucił mi wirusa na serwer :/ Ale niedługo uzupełnię

    Cytat Zamieszczone przez papajpo Zobacz posta
    świetna seria - szacun
    Dziękuję

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •