Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Dzięki za porady i opinie Dałem "Long Exp. NR" OFF, czas - jak sugeruje instrukcja 1/250, zostawiłem AF-S oraz L Fine i aparacik od razu przyspieszył. Następnie wziąłem zegarek z sekundnikiem i... są te 3 klatki na sek. Ciekawe tylko co ma z tym wspólnego "Long Exp. NR" jeśli dotyczy otwarcia od 1 sek. wzwyż?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  2. #12

    Domyślnie

    Nie dotyczy - aparat zawsze robi drugie zdjęcie. Czasem zdaje się go nie uwzględnia.
    Pozdrawiam,
    Krakus
    D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mk_d70
    Dzięki za porady i opinie Dałem "Long Exp. NR" OFF, czas - jak sugeruje instrukcja 1/250, zostawiłem AF-S oraz L Fine i aparacik od razu przyspieszył. Następnie wziąłem zegarek z sekundnikiem i... są te 3 klatki na sek. Ciekawe tylko co ma z tym wspólnego "Long Exp. NR" jeśli dotyczy otwarcia od 1 sek. wzwyż?
    Z redukcja szumow wlaczona zmniejsza sie bufor aparatu. Czesc tej pamieci jest po prostu przeznaczona na obrobke obrazu po zrobieniu zdjecia przy czasach dluzszych niz ta 1s. (pojawia sie wowczas "job nr" na wyswietlaczu) i w zwiazku z tym zarezerwowana. Warto o tym pamietac robiac zdjecia akcji
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •