Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Potrzebny wzór umowy ''zdjęcia za pozowanie''

    Witam, jak w temacie, poszukuje wzoru umowy typu ''zdjecia za pozowanie do zdjec''. Z góry dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez herbatnik Zobacz posta
    Witam, jak w temacie, poszukuje wzoru umowy typu ''zdjecia za pozowanie do zdjec''. Z góry dzieki
    dawaj e-mila ---- podeślę Ci

  3. #3

    Domyślnie

    Mi też podaj maila to również coś podeślę.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    adres @ wyslany na pw do obu panów

  5. #5

    Domyślnie

    nie lepiej by było wrzucić gdzieś na coś publicznego, ja np też bym z miłą chęcią skorzystał
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam na forum

    Tak przy okazji to i ja poproszę wzory tych umów.

  7. #7

    Domyślnie

    chłopaki - ja swoją znalazłem jakiś czas temu poprzez google - więc dla chcącego nic trudnego

    Wszystkim którzy się do mnie zgłoszę - wyślę - to nie problem,ale jeśli się Wam nie chce czekać
    kliknijcie sobie ten link : http://www.obiektywni.pl/czytelnia/artykul-406-0.php

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez herbatnik Zobacz posta
    Witam, jak w temacie, poszukuje wzoru umowy typu ''zdjecia za pozowanie do zdjec''. Z góry dzieki
    Po co zaraz umowa? Wystarczy jednostronne oświadczenie pozującego, że zgadza się pozować w zamian za zdjęcia i pisze również na co zgadza się, a na co nie itp.itd.
    Jest znacznie bezpieczniej, niż zawieranie umów cywilno prawnych.




  9. #9

    Domyślnie

    Niekoniecznie musi byc to umowa, jesli ktos ma wzor oswiadczenia tez mozna tu zamiescic, z pewnoscia inni skorzystaja, ja juz otrzymalem umowe od sea21 za co serdecznie dziekuje

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polsar74 Zobacz posta
    chłopaki - ja swoją znalazłem jakiś czas temu poprzez google - więc dla chcącego nic trudnego

    Wszystkim którzy się do mnie zgłoszę - wyślę - to nie problem,ale jeśli się Wam nie chce czekać
    kliknijcie sobie ten link : http://www.obiektywni.pl/czytelnia/artykul-406-0.php
    bardzo fajny artykuł. Ale proszę nie brać z tamtąd samej umowy, a poczytac także to co poniżej.
    Umowa pozowanie za zdjęcia powinna wyglądac inaczej (o czym tam zresztą piszą). Wzorcowa umowa obejmuje sytuację, gdzie modelce się płaci za zdjęcia, co zmienia sytuację.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •