Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Canon EOS 600

  1. #1

    Domyślnie Canon EOS 600

    Zostałem poproszony o pomoc przy rozgryzieniu obsługi tego aparatu, część udało mi się odgadnąć, ale mam pytania:
    1) jak zmienia się tryb autofocusa?
    2)co oznacza "me", pojawia się przy wciśnięciu jednocześnie przycisku od zmiany trybu i korekty ekspozycji?
    3)co oznacza "op" pojawiające się po wciśnięciu przycisku z "M", poniżej podglądu głębi ostrości?
    4)co pokazuje lewy dolny róg wyświetlacza na górze korpusu, tam jest ramka i w niej są literki i różnie się wyświetlają, co one znaczą i jak się je zmienia?
    oraz gdzie ja widzę jakieś potwierdzenie światłomierza, czy parametry zdjęcia są poprawnie dobrane?
    Z góry dziękuję za pomoc,
    pozdrawiam
    Marcin

  2. #2
    conik
    Gość

    Domyślnie

    http://www.butkus.org/chinon/canon/c...os_620-650.htm 620 to to samo co 600 tyle ze w usa

  3. #3

    Domyślnie

    a czy nie 630? coś takiego mi się wydaje, że gdzieś czytałem, ale dziękuję za pomoc

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marmajgabin Zobacz posta
    a czy nie 630? coś takiego mi się wydaje, że gdzieś czytałem, ale dziękuję za pomoc
    600=630
    620 to starszy model wypuszczony razem z 650. Był to aparat przeznaczony dla pro.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #5
    conik
    Gość

    Domyślnie

    przepraszm faktycznie 630=600
    ale galkologie ma podobna lub taka sama
    mialem oba tyle ze dawno i sie troche pomerdalo

  6. #6

    Domyślnie

    już chyba to co potrzebne wiem, bardzo dziękuję za pomoc, aparat wydaje się być całkiem przyjemny w obsłudze, ale pokrętło do zmiany przysłony i czasu naświetlania w nikonie jest wygodniejsze;p

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •