Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
  1. #101
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    d300 - na jednym ladowaniu 1200 zdjec z palcem w nosie.
    To do 6400 jeszcze ci troszkę zostało !!!
    Ale próbuj, próbuj

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    powyłaczaj przede wszystkim podgląd zdjęcia tuż po zrobieniu, sygnały dźwiękowe AF i inne duperele.. Shaolin chyba gdzies o tym pisał..


    A coś innego? bo to już powyłączane. Jedyne co, to mogę zmienić czas wyłączenia pomiaru, w tej chwili mam chyba 30s i podświetlenie górnego ekranika.

  3. #103
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    shadow_alex - ustawiles tak aparat jak ja? W sensie czy przejrzales tego posta z ustawieniami (post nr 40, gdzies wyzej byl link - tam przy focie z D700). Jest szansa, ze pomoze

    petrus33, powiedz mi jaki mialbym cel w robieniu fotomontazy i denerwowaniu ludzi? Jeszcze raz powtarzam - ~6000 i ~6500 w D300 zrobilem do tej pory dwa razy. W koncu pisalem o tym, ze to rekord. Aktualnie robie srednio 2000-3000. W D700 zrobilem tyle ile widac na zdjeciu + kilkadziesiat (czyli kolo 3000). To, ze ktos nie moze tyle zrobic co ja to:

    a) nie moj problem
    b) nie moja wina
    c) nie ma D300
    d) nie ma D700
    e) ma inaczej ustawiony aparat niz ja
    f) ma spitolone aku

    Jezeli ktos ma D200 to chocby sie zes..l to chyba nigdy takich wynikow nie osiagnie (chyba, ze na zasilaczu ) bo D200 to straszny zjadacz bateryjny. Ciesze sie, ze w D300 ze zjadaniem baterii wyglada to tak jak wyglada, bo inaczej bym sie poplakal Prosilbym o nie porownywanie tych 2 aparatow (D200 z D300 i D200 z D700). I tyle w tym temacie - insynuacje w stylu fotomontazy i innych oszustw wychodzacych spod mojej reki prosze zachowac dla siebie.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    I tyle w tym temacie - insynuacje w stylu fotomontazy i innych oszustw wychodzacych spod mojej reki prosze zachowac dla siebie.
    Bez przesady, przecierz nikt Cie od oszustow nie wyzywa. Toraczej takie zarty.
    A napisz jeszcze prosze - jaki masz styl fotografowania przy tych tysiacach? Robisz pojedyncze klatki czy seriami? Moze tu lezy przyczyna?

  5. #105
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja mam nadzieje, ze to zarty ale wole to uciac teraz, bo pozniej kij wie w co to sie zamieni

    Srednie roznie, raz serie, raz pojedyncze, raz dwa dni focenia, raz tydzien. Jezeli chodzi o rekordy to wtedy na pewno duzo serii albo dlugi interwal (czyt. duuuuuzo klatek = krecenie filmu aparatem, ktory tego nie potrafi ).

  6. #106

    Domyślnie

    Shao ma styl "z niezdjętym dekielkiem".
    Wtedy można duuuuużo zdjęć napstrykać
    (sorry, nie mogłem się powstrzymać).

  7. #107

    Domyślnie

    wiem że nie w temacie bo to z D90, ale... :
    podgląd właczony, pewnie z 50 zdjęć skasowanych po drodze

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •