Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blackmetal_x Zobacz posta
    i tu się człowieku mylisz Matryca jest inna
    Z całym szacunkiem, wymienili matrycę na inną? Musieli wymienić na matrycę o dokładnie takiej samej symbolice. To nie auto, że mozna włożyć zamiennik
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  2. #22

    Domyślnie

    D700 jest rewelacyjny - moj rekord to dojscie do 22GB rawów na jednej baterii.
    Puszki i słoiki...


  3. #23

    Domyślnie

    A Fuji S5 - choc niby to korpus D200 - to nie jest pradozerny... ta puszka wpier**la prad na czas. Nowy akumulator, oryginal... pelne ladowanie... jak sie zrobi 350 zdjec to jest dobrze. Jak nie na raz, tylko kilka razy sie odlozy puszke, wlaczy, wylaczy to mozna i do 300 nie dojsc... No ale obrazek wynagradza wszystko. Za to z gripem to juz inna bajka. Ogniwa AA i mozna pod 1000 zrobic
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  4. #24

    Domyślnie

    Na D200 u mnie max to chyba ze 400... przeciętnie to do 300 :/
    W S5 troszkę więcej, ale nie wiele...
    Zazdroszczę Wam tych wartości (2tys... :O ).

  5. #25

    Domyślnie

    Temat z D200 był wałkowany wiele razy. Mój D200 robił na jednym aku regularnie w okolicach 1000-1100 zdjęć Znaczy jakiś bubel mi się trafił

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Z całym szacunkiem, wymienili matrycę na inną? Musieli wymienić na matrycę o dokładnie takiej samej symbolice. To nie auto, że mozna włożyć zamiennik
    w sumie fanie by było takiego "swapa" zrobić
    ile byłoby radości jakby matrycę z Canona 5D dało się do D2X-a wsadzić
    a ile tematów na forum by ubyło
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  7. #27

    Domyślnie

    A tam z Canona. Z Hasselblada H3D-II bym z miejsca upchnął. Przełknął bym gdyby bateria nie wytrzymywała 100 fot...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  8. #28

    Domyślnie

    Faktycznie w d70s nie pamiętałem o ładowaniu accu, w d200 masakra tak 450 zdjęć to wszystko.... a d700 bardzo przyzwoicie tak spokojnie 800 strzałów z oglądaniem, ja robie 3 śluby na 2 acuu.... na imprezie ładuje się drugi i jest git to samo na sb800 mam dwa komplety po 5xvarta professional 2700 i też na 3 śluby...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 07-06-2009 o 18:11 Powód: ORTO! ("szczałów")
    sporo gratów

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dj_Direct Zobacz posta
    ta puszka wpier**la prad na czas.
    Tak tak szczera wypowiedź
    Pamiętam pierwszy dzień z S5. Rozpakowałem naładowałem akumulator, włożyłem, ustawiłem podstawowe rzeczy, wyszedłem w plener a tu baterii już nie ma Troszkę demonizuję ale to chyba najbardziej zjadliwa puszka pod względem akumulatorów. No puszek z bagnetem F. Ale obrazek daje frajdę a to chyba najważniejsze.

  10. #30

    Domyślnie

    Właśnie, ze jest inna matryca, jest różnica w jej wielkości, oraz w "malowaniu" zdjęć na dużym ISO i słabym świetle, wcześniej tego nie miałem. Używam obiektywu z własnym silnikiem. Do tego wyłączony podgląd fotek robię jedno na próbę i jak się światło nie zmienia, zostawiam tak jak jest i patrzę na co 5-10 ujęcie. Wcześniej pod 400 podchodziłem z jednym aku, po wymianie - tak jak pisałem. Mam 3 aku, z czego jeden ładuję średnio raz na tydzień, 2x przy extremalnych weekendach.

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •