Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lord Rayden
    Można spytac ALF, czemu nie D70 ?
    Rayden
    mam sentyment do puszek semiprofi & profi...to zboczenie po zenicie i jesgo pancerności oraz awersja do delikatności czegokolwiek co ma się sprawdzać w terenie bez myślenia o bezpieczeństwie...
    a poza tym puszki semi i profi zawsze są bardziej dopracowane
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #42

    Domyślnie

    mam sentyment do puszek semiprofi & profi...to zboczenie po zenicie i jesgo pancerności oraz awersja do delikatności czegokolwiek co ma się sprawdzać w terenie bez myślenia o bezpieczeństwie...
    a poza tym puszki semi i profi zawsze są bardziej dopracowane

    słusznie prawi, dać mu gorzały!!


    pzdr

  3. #43
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    [quote="rocznik70"]
    Cytat Zamieszczone przez PawelC
    {klik}
    Takie postępowanie wydaje mi się logiczne i tłumaczyłoby obecne poczynania nikona.
    Przy takim scenariuszu nikon poniósł tak naprawdę koszty przygotowania tylko modelu D2x ( po drodze testując je na D2h ). przygotowanie D2Hs i następcy D100 są praktycznie pomijalne.
    Trafne obserwacje, ciekawe co na to właściciele D2H, którzy zapłacili za ten eksperyment $3500 .

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alter Egon
    Trafne obserwacje, ciekawe co na to właściciele D2H, którzy zapłacili za ten eksperyment $3500 .
    na pewno nie zapłaca 3500 za D2Hs
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #45

    Domyślnie

    [quote="Alter Egon"]
    Cytat Zamieszczone przez rocznik70
    Cytat Zamieszczone przez PawelC
    {klik}
    Takie postępowanie wydaje mi się logiczne i tłumaczyłoby obecne poczynania nikona.
    Przy takim scenariuszu nikon poniósł tak naprawdę koszty przygotowania tylko modelu D2x ( po drodze testując je na D2h ). przygotowanie D2Hs i następcy D100 są praktycznie pomijalne.
    Trafne obserwacje, ciekawe co na to właściciele D2H, którzy zapłacili za ten eksperyment $3500 .
    to samo co Ci którzy nie tak bardzo dawno kupili D70 za 7czy8kzł, że to prawo rynku i cena postępu...
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •