Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Się dymi...

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzych200 Zobacz posta
    jedyneczka i czwóreczka tylko , reszta zepsuta mocno pogniecioną koszulą ... mi nie pasuje to
    Niestety muszę się z tobą zgodzić. Wscieklem się jak zobaczyłem z czym przyszedł ale nie było jak prasować na miejscu więc musiało zostać.

    Co do cygara to faktycznie lekko nie było. Paliłem kiedyś kubańskie raz w życiu i myślałem że zdechne a to było za dychu kupione w kiosku
    Nie to że modela nie szanuję ale w moim "wielkim miescie" nie było nic innego.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A mi właśnie się 1 podoba - ze względu na to jak sie linie układają na zdjęciu

    A z zupełnie innej beczki - takie foty kojarzą mi się jednak z pewnym klimatycznym tłem. Pozbawienie go (tła) i wciśnięcie w czarne/ciemne tło wymaga według mnie bardzo precyzyjnego i ciekawego oświetlenia.

    Cygara to pikuś, jak nikt nie palił z was PARTAGASÓW to nie wiecie co to życie
    Też mi się takie tło starej knajpy marzylo. Taki klimat a'la włoska mafia z czasów prohibicji ale niestety nie mam pod ręką starej knajpy a w dzisiejszych czasach jakbyśmy odpalili tego śmierdziucha w pubie to nawet bym nie zdążył zrobić jednego zdjęcia
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    ...a w dzisiejszych czasach jakbyśmy odpalili tego śmierdziucha w pubie to nawet bym nie zdążył zrobić jednego zdjęcia
    Nasunęło mi się rozwiązanie... rzutnik z obrazkiem albo filmikiem z baru np

  3. #13

    Domyślnie

    Czacha dymi na trójce.
    Nie wiem, co napisać.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Nasunęło mi się rozwiązanie... rzutnik z obrazkiem albo filmikiem z baru np
    Co do projektora może i warto spróbować. Widzę jednak dwa problemy. Światło z rzutniki mimo że mocne może nie wystarczyć lub błysk może je popsuć. Ciężko tak ustawić softa i blendy żeby nie zasłaniły strumienia z projektora. Ale mam taki sprzęt i w wolnej chwili wykonam próbę
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  5. #15
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Dla mnie pozamiatane...Koszula pognieciona? No bez jaj... Kto był w takiej spelunie, gdzie jarają takie "blanty" ten wie, że wyprasowanych koszul tam brak, a co najwyżej mózgi... Fajny klimat, fajny klient, fajne zdjęcia.

    Acha...2 i 5 kozaki so...
    Ostatnio edytowane przez hydra_ulik ; 11-03-2017 o 18:21
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  6. #16

    Domyślnie

    Seria świetna, ale 2 moim zdaniem najlepsza.
    Mam nadzieję, że w dobie wszelakiej poprawności politycznej nikt Cię nie oskarży o propagowanie palenia .

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Cygara to pikuś, jak nikt nie palił z was PARTAGASÓW to nie wiecie co to życie
    Się paliło i Partagasy i Gitanesy , pamiętam pierwsze zaciągnięcie Partagasem - jakby 2 raz uczyć się palić .
    Nie udało mi się tylko spróbować wynalazku o nazwie Biełomorkanał, a teraz już pozamiatane bo nie palę a poza tym nie wiem, czy jeszcze produkują.
    „Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie"

  7. #17

    Domyślnie

    Czy to są ujęcia doświetlane blendą od strony aparatu? Aha, zapomniałem, podobają mi się.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fagot Zobacz posta
    Seria świetna, ale 2 moim zdaniem najlepsza.
    Mam nadzieję, że w dobie wszelakiej poprawności politycznej nikt Cię nie oskarży o propagowanie palenia .



    Się paliło i Partagasy i Gitanesy , pamiętam pierwsze zaciągnięcie Partagasem - jakby 2 raz uczyć się palić .
    Nie udało mi się tylko spróbować wynalazku o nazwie Biełomorkanał, a teraz już pozamiatane bo nie palę a poza tym nie wiem, czy jeszcze produkują.
    O ile wiem (z rozmów z kolegami) to mocowo partagasy wygrywały. Smrodem biełomory biły wszystko.

  9. #19
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    a m się nie podobają. Są brzydkie takie jakoś. A palenia nie znoszę od zawsze.

  10. #20

    Domyślnie

    Ja też nie palę i tym bardziej fascynuje mnie wasza dyskusja o tych Pitagorasach i Gitesach nie mówiąc już o białychpomorach...czy jakoś tak

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez blaszak Zobacz posta
    a m się nie podobają. Są brzydkie takie jakoś. A palenia nie znoszę od zawsze.
    Twoja szczerość rozbraja Brzydkie foty i brzydki model - Igor - prosto z Ukrainy.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Dymi las...
    By grzegorzdz72 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-12-2014, 20:29
  2. [ Glamour/Beauty ] czacha dymi :)
    By pank in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 15:14
  3. Metz 58, dymi z lampy
    By t0m3k in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 11:31
  4. [ Pozostałe ] Koral dymi ;)
    By koral in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-01-2011, 12:34
  5. [ Krajobraz ] Czacha dymi...
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 10-12-2009, 08:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •