Close

Strona 37 z 48 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 473
  1. #361
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czy w programie Capture NX-D można przenosić ustawienia z jednego nefa na kilka innych i czy można kopiować nef ? Może herezja ale mi się podobają kolory wypluwane z tego programu. A już odcień skóry jest rewelacyjny.

  2. #362

    Domyślnie

    Można kopiować ustawienia, exify, IPTC, przetwarzać wsadowo i robić co chcesz

  3. #363
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Albo ślepy jestem albo od lat znana pomroczność jasna mnie dopadła. W jaki sposób szybko mogę skopiować rawa z poziomu programu aby oba były widoczne?

  4. #364
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czy ktoś może podpowiedzieć czemu po zaznaczeniu dwóch zdjęc nie mogę skopiować ustawień z pierwszego zdjęcia na drugie? Zakładka Paste Adjustmenrs jest nieaktywna.

  5. #365

    Domyślnie

    Może zaznacz tylko to, do którego chcesz wkleić ustawienia? To najbardziej logiczne podejście i raczej powinno działać.
    Sorry, jeśli nie pomogę, ale nie używam tego paskudztwa, więc nie mogę też zweryfikować swojej porady.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #366

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Czy ktoś może podpowiedzieć czemu po zaznaczeniu dwóch zdjęc nie mogę skopiować ustawień z pierwszego zdjęcia na drugie? Zakładka Paste Adjustmenrs jest nieaktywna.
    Tego to ja ci nie wiem. U mnie działa to bez problemów...

    Spróbuj:
    - zaznaczyć zdjęcie źródłowe i wybrać kombinację Ctrl+Shift+C,
    - zaznaczyć zdjęcie docelowe i wybrać kombinację Ctrl+Shift+V.

    Powinno zadziałać.
    Nikon

  7. #367
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Tego to ja ci nie wiem. U mnie działa to bez problemów...

    Spróbuj:
    - zaznaczyć zdjęcie źródłowe i wybrać kombinację Ctrl+Shift+C,
    - zaznaczyć zdjęcie docelowe i wybrać kombinację Ctrl+Shift+V.

    Powinno zadziałać.
    Tak w ten sposób działa działa.
    Stig ale przecież to paskudztwo wg mnie produkuję idealny kolor skóry ludzkiej. Specjalnie organoleptyczne ten sam obrazek wywołałem w C1 i ACR no i trol nikona zrobił to najlepiej Chyba się starzeje i zakładka w mózgu odnośnie kolorów nie działa poprawnie

  8. #368

    Domyślnie

    Nie twierdzę, że nie może Ci się podobać kolor skóry przez niego generowany. Na pewno jest lepszy niż to, co daje ACR czy LR. C1 też generuje dobry (może nie tak idealny jak soft Nikona), ale dodatkowo rozwala na strzępy NX-D w pozostałych kwestiach.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #369
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A możesz tak kilka wymienić tak dla przykładu.

  10. #370

    Domyślnie

    Przy standardowych ustawieniach NX-Da (cache na dysku C) połyka on praktycznie cały RAM. Jednakże problemu tego nie zauważyłem po przeniesieniu jego cache'u na RAMdysk. Czy ktoś coś podobnego zauważył?

Strona 37 z 48 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •