Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Angel

  1. #1

    Domyślnie Angel

    Warsztaty fotograficzne u Tomka Zienkiewicza http://zieniu.pl
    Milena "Casting Studio"
    wizaż: Gosia Abramowicz
    stylizacja: Monika Perzyna


  2. #2

    Domyślnie

    A masz w pionie? Wg mnie kapkę większa GO byłaby lepsza, żeby lepiej było widać te kolczyki.
    OM-D 10 Mk II

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Mam odmienne zdanie co do GO. Oba oczy są w ostrości, a mała GO rozwala tło. Kolczyki są, a detale w nich - na co one komu? Odciągały by uwagę od twarzy.
    Zdjęcie super gdyby nie kadrowanie. Jesli jest tyle góry to trzeba pokazać więcej szyi. Albo ściąć górę. No i ciut za centralnie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo się podoba. Ładnie wyszło. Brakuje jednak troszeczkę dołu. Taki kadr niweczy zamysł autora.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Przyłączę się, bardzo ładne zdjęcie, światło delikatne, subtelne BW, ale kadr skopany... za ciasno, za szeroko...

  6. #6

    Domyślnie

    Do tego co powiedziano dodam, że obróbka skóry jest już za mocna - ostrożniej bym stąpał. Kontrast pomiędzy cerą i okolicami oczu - brutalny.

  7. #7

    Domyślnie

    Super zdjęcie, myślę, że każda Panna Młoda chciałaby mieć takie w albumie ślubnym
    Co to za tło?

  8. #8

    Domyślnie

    Zdjęcia w pionie nie ma i nie będzie a kolczyki tak jak wspomniał już Jacek nie są głównym tematem zdjęcia. Jeśli chodzi o kadrowanie to jest to mój świadomy wybór, nie chciałem tworzyć kolejnego poprawnego do bólu portretu. Twierdzenie, że taki kadr niweczy zamysł autora jest trochę niefortunne ponieważ któż inny niż autor wie jaki ten zamysł był? Jednak całkowicie rozumiem że są różne gusta i szanuję to że nie musi się to wszystkim podobać. Oczywiście mam zdjęcie gdzie to cudo jest skadrowane w typowy sposób, ale to całkiem inne zdjęcie i tam takie kadrowanie mi odpowiada. Następna sprawa czyli obróbka skóry, cóż jestem raczej uczulony na takie rzeczy i staram się robić to w granicach rozsądku. Milena ma niesamowitą cerę a dodatkowo miała perfekcyjny makijaż co może sprawiać wrażenie że obróbka jest za mocna. Jeśli chodzi o pytanie o tło to są to zwykłe drzewa i krzaki, przecież widać

  9. #9

    Domyślnie

    Piekne zdjecie i tyle. Swiatlo wyglada na zastane, robiles pod swiatlo(naturalna kontra) i bleda z lewej strony modelki?
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawulon160883 Zobacz posta
    Piekne zdjecie i tyle. Swiatlo wyglada na zastane, robiles pod swiatlo(naturalna kontra) i bleda z lewej strony modelki?
    Pozdrawiam
    Tak, Naturalna kontra, ale za blendę robiły białe kamienne płyty (dworek w Otrębusach)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •