Close

Strona 1 z 494 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 4932
  1. #1

    Domyślnie Sprzęt audio... kolumny, wzmacniacze, kable itp. bajery.

    jaki subwoofer do kina domowego ?
    zbliża się zima koniec zleceń foto , czas odpocząć i zakosztować relaksu oglądając filmy w domu do pełni szczęścia brak mi jedna jakiegoś subwoofera i tu pytanie co można kupić w miarę dobrego do 1000 ? czy się da ?
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  2. #2
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Używane JBL E 250, ponieważ:

    Moc i ciśnienie akustyczne powala.
    Płynna regulacja czułości, odcięcia, odwrócenie fazy, możliwość podpięcia przez interkonekty lub sygnał brany jest z kolumn.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-12-2011 o 21:14 Powód: pis. ("regelacja")
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    posiadam paroletnią już Yamahe RX-V540RDS do tego 2 przednie altusy 110 , centralny VK i tylne oraz tylny centralny Magnata , pomieszczenie do oglądania filmów ma 16 m 2
    mnie wiem czy się skusić na subwoofer Tonsil Aktiv 250 ? czy może jeszcze coś innego ?
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  4. #4

    Domyślnie

    jak już to JBL, Tonsil się kiepsko kalibruje z zestawem,
    ale z drugiej strony kupisz suba przynajmniej o klase wyższego niż fronty,
    i jak będziesz wymieniał fronty to już będziesz miał dobrego suba
    Amator N d700, N d70s, N 24-70 f/2.8G ED AF-S, S 120-400 f/4.5-5.6 APO DG OS HSM, SB-900

  5. #5
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Tomek, to w takim układzie ja bym zaczął od pozbycia się Altusów bo to są naprawdę kiepskie kolumny (nie patrz przez sentyment i to co było kiedyś). Myślę, że zastosowanie frontów JBL E80, nie mówiąc o E100 tak zjechało by Ci w dół z niskimi tonami, że z subem byś się zaczął zastanawiać.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    póki co na razie nie zmieniam frontów " może kiedyś "
    rsz nie mogę znaleźć JBL E 250
    Tom_Killer dlaczego ,Tonsil się kiepsko kalibruje z zestawem ?
    brak mi efektów przy oglądaniu filmów i dlatego szukam czegoś sensownego do 1000 , do słuchania muzyki mniej.
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 20-02-2012 o 22:40 Powód: błąd ortograficzny: "puki"
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #7

    Domyślnie

    A ja polecam Paradigma od serii PS w górę, nawet używany PS1200 v3. Do kina potęga, bandpass robi swoje w kinie. Do muzyki średnio się nadaje bo nie jest za szybki ale to jak potrafi zatrząść meblami i widzem w filmie jest bezcenne.
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  8. #8
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Konopka Zobacz posta
    rsz nie mogę znaleźć JBL E 250
    Bo to dobry i mocny sub. Rzadko ktoś chce się tego pozbyć. Trzeba polować.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom_Killer Zobacz posta
    jak już to JBL, Tonsil się kiepsko kalibruje z zestawem,
    Nie skomentuje, bo musiałbym coś złośliwego napisać.


    Dla tych co nie znają polecam obecną ofertę Tonsila. http://www.tonsilsklep.pl/
    To nie sentyment i patrzenie na to co było kiedyś.
    Obecna oferta jest bardzo atrakcyjna, a np zestaw http://www.tonsilsklep.pl/index.php?d=katalog&k_id=29 plus http://www.tonsilsklep.pl/index.php?...woofer-aktywny zadowolą niemal każdego użytkownika.
    Nie mówię tu o audiofilach.
    Sprzęt na zbliżonym poziomie to jednak wyższy zakres cenowy niż nasz stary dobry polski Tonsil.
    Ale jak ktoś woli gorsze i tańsze, bo bardziej rozreklamowane to jego wybór.

    Ja kupuję zgodnie z zasadą.
    Na kiepskie rzeczy mnie nie stać.
    A jak przy okazji mogę kupić i dobre i polskie to już uważam, że jest super.
    Lepiej tak niż słuchając chińszczyzny narzekać , ze pracy w kraju nie ma.

    -------------------------
    U producenta z wiadomych przyczyn jest drożej ale w necie można znaleźć w lepszych cenach.
    Ostatnio edytowane przez Krzysiek B ; 14-12-2011 o 12:02
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  10. #10
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Używane JBL E 250, ponieważ:

    Moc i ciśnienie akustyczne powala.
    Płynna regelacja czułości, odcięcia, odwrócenie fazy, możliwość podpięcia przez interkonekty lub sygnał brany jest z kolumn.
    Ło kurde :P ale jak rakieta leci na filmie to ja slychac czy juz jej nie widac ?

Strona 1 z 494 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •